Суші легко можна назвати стравою, яка буде доречна в будь-якій ситуації. Якщо до вас завітали неочікувані гості, або ви плануєте виїзд на пікнік, чи просто хочете перекусити. Всі ці проблеми легко вирішити: достатньо лише замовити суші на сайті sushi-go.com.ua, і їх доставлять в абсолютно будь-яке вказане вами місце. В наш час безліч закладів харчування має у своєму асортименті суші, тому в такому різноманітті дуже легко заплутатися. Як правильно обрати суші? На що звертати увагу в першу чергу?

Які інгредієнти входять в склад суші?

Багато людей думають, що суші або роли – це відварений рис разом з морською рибою, проте поціновувачі японських страв добре знають, що це не зовсім так. До складу суші входять багато інгредієнтів: соєвий соус, імбир, васабі, овочі та багато іншого.

Класичні суші готуються по наступній рецептурі: не повністю проварений рис викладають рівним шаром на тонкий лист спеціальних водоростей. Потім додають начинку – це можуть бути як один так і кілька інгредієнтів. Як начинку використовують овочі, рибу, морепродукти. Потім це все загортається в рулет і нарізується на декілька частин.  Деякі види суші чи ролів прикрашаються зверху – все залежить від особливостей рецептури.

Оригінальний смак суші формується шляхом поєднання рису й риби. Додаткові інгредієнти можуть надавати пікантний чи пряний присмак, аромат чи соковитість. Якщо ви хочете замовити суші, краще спробувати кілька видів – тоді ви зможете насолодитися всіма відтінками їх смаку.

Це основні особливості, знання яких допоможе вам на шляху визначення якості справжньої страви.

Які ознаки говорять про якість страв?

Можна виділити певну кількість ознак, які допоможуть вам визначитись із вибором суші. Ось деякі з них:

  • Відсутність стороннього запаху в рибі. Готуючи суші потрібно використовувати тільки морську рибу, адже річкова може мати різні неприємні запахи.
  • Однорідна, не завітрена поверхня риби. Суха риба – це ознака того, що вона не зовсім свіжа. Заклади, які хочуть зберегти свою репутацію, не допустять такого дефекту.
  • Теплий рис – це ознака якісних суші. Якщо ж рис вже охолоджений і навіть трохи твердий, це означає, що суші неякісні.
  • Нещільна консистенція рису. Рис повинен бути стисненим, але й не спресованим – якщо ви помітили такий дефект, це свідчить про недостатню кваліфікацію сушиста.

Вирішивши замовити суші, скористайтесь цими порадами.