Вам більше ніколи не знадобляться окуляри або контактні лінзи, які, до того ж, не всім підходять за медичними показаннями. Це безпечно: ми використовуємо найкращий метод лазерної корекції зору - lasik (ЛАСІК). Операція проходить швидко і безболісно, ​​під місцевою анестезією. Після неї потрібно провести в клініці не більше двох годин, а на наступний день ви стаєте повноцінно зрячим людиною.

У клініці Lviv Medical Center проводять лазерну корекцію зору у Львові використовуючи новітній надшвидкий ексимерний лазер.

лазерна корекція зору


Головні переваги лазерної корекції зору

Чому варто проводити таке лазерне лікування очей:

  1. Ефективність: Багаторічний досвід лазерної корекції зору дозволяє гарантувати повне відновлення зору до 100%.
  2. Простота: Для того, щоб здійснити лазерну корекцію зору, Вам не доведеться міняти ритм життя і розклад справ. Чи не потрібен ні лікарняний, ні відпустку. Працювати за комп'ютером і займатися спортом Ви зможете вже через два дні після операції. Недарма лазерна корекція вважається єдиним методом поліпшення зору для спортсменів і всіх, хто відчуває великі фізичні нашгрузкі.
  3. Швидкість: Пройшовши повну комп'ютерну діагностику зору, вже на наступний день Ви зможете пройти і операцію, яка триває не більше 15 хвилин.
  4. Стабільність: Відновлене за допомогою лазерної корекції зір не погіршується протягом багатьох років (зрозуміло, за умови відсутності інших офтальмологічних захворювань).
  5. Передбачуваність: Ще до операції, за результатами діагностики, Ви зможете точно дізнатися з висновку лікаря про те, відновити події чи Ваш зір на 100% чи ні, і якщо немає, то з яких причин.

Зрозуміло, як і у будь-якого оперативного втручання в організм людини, у лазерної корекції зору є деякі обмеження, втім, мінімальні:

1. Ця операція не допоможе в разі, якщо у Вас вікова далекозорість (пресбіопія)..

2. Проведення лазерної корекції зору може бути не показано в разі якщо у Вас:

  • короткозорість більш -15,0D
  • далекозорість більше. + 4,0D
  • астигматизм більше. 3,0D.


3. До обмежень відноситься також вік (до 18 і після 45 років), товщина рогівки, вагітність та ін.

лазерна корекція

При цьому варто пам'ятати, що:

  • Відсоток ускладнень після лазерної корекції зору вельми невисокий, складаючи менше 0.5%.
  • Операція лазерної корекції проводиться лише при стабільному зорі. Але для тих, у кого зір погіршується, є спеціальні методи зупинки збільшення короткозорості (наприклад, склеропластікой).

Детальніше про послугу лазерної корекції зору https://lvivmedicalcenter.com/services/ophthalmology/ - читайте на нашому сайті клініки Lviv Medical Center.