Морозна погода – не привід скасовувати прогулянки, які дуже корисні вагітним жінкам. Але існує одна важлива вимога – майбутня мама не повинна мерзнути. Чи можна підібрати одяг для вагітних, який буде не тільки зігрівати, але ще і прикрашати, робити образ стильним, незважаючи на зміни фігури?

Загальні вимоги до зимового одягу

Вагітна жінка повинна з особливою ретельністю вибирати одяг для холодної пори року. Одна з важливих вимог – якість матеріалу. Вироби, які точно зігріють в мороз, повинні бути вовняними або зшитими з таких тканин, як ангора, кашемір, вельвет.

Не рекомендується купувати синтетичний одяг, який буде контактувати з тілом. В іншому випадку гарантований парниковий ефект та пов'язаний з ним дискомфорт. Матеріали штучного походження припустимі лише для верхнього одягу.

Важливо не забувати і про розмір. Якщо вагітність триватиме всю зиму, бажано вибирати наряди на розмір або навіть два більше. Це необхідно для того, щоб не відчувати дискомфорт, коли фігура буде поступово змінюватися.

Що носити: практичні, зручні та красиві фасони одягу

Зручність у одязі для вагітної жінки стоїть на першому місці. Але не варто забувати і про естетичну складову. Пропонуємо ознайомитися з ТОП-3 фасонів одягу для майбутніх мам для зимових холодів:

  1. Трикотажна сукня. У ній ви будете виглядати жіночно. Сучасні плаття для вагітних відрізняються різноманітністю фасонів. Можна вибрати модель оверсайз, міні, міді або максі. Оверсайз – універсальне рішення, що підходить для будь-якого місяця вагітності. Таке плаття можна сміливо носити і після пологів. Фасони міні – для струнких жінок без зайвої ваги з невеликим животиком. Максі – відмінно зігріють в найхолодніші дні.
  2. Джинси або штани на флісі. Такі штани для вагітних – краще, що можна придумати для тривалих зимових прогулянок. У них майбутня мама не замерзне. До їх фасону пред'являються певні вимоги. В районі животика повинна бути еластична вставка, а халяви моделі –рівні або в обтяжку.
  3. В'язаний светр-туніка. Універсальна річ в гардеробі вагітної жінки. Бажано вибирати модні сьогодні фасони оверсайз. При цьому важливо, щоб виріб було виконано з ниток натурального походження. Чим менше акрилу виявиться в складі светру, тим краще. Подовжені моделі можна надягати з утепленими лосинами, джинсами або штанами.

Не забувайте і про зручний верхній одяг, а також головні убори, рукавиці або рукавички.