Незважаючи на те, що велосипед ви купуєте в комплекті з базовими аксесуарами, в продажу є безліч корисних додатків. Вони допоможуть зробити велопрогулянку максимально безпечною та комфортною. Який аксесуар вибрати, залежить тільки від ваших звичок і способу їзди. Якщо ви використовуєте велосипед раз на місяць, щоб поїхати за продуктами в магазин, як мінімум вам необхідно обзавестися засобами по догляду, щоб гальма не відмовляли.

Представлені аксесуари для велосипеда у великому асортименті. Зверніть увагу, що для кожного типу велотранспорту можуть йти свої пристосування. Щоб зробити правильний вибір і в подальшому не пошкодувати про нього, давайте розберемо основні аксесуари та їх призначення.

Характеристики основних аксесуарів для велосипедів

Деякі пристосування є вкрай важливими і їх варто придбати разом з велосипедом. Вони роблять велопрогулянку спокійною і при необхідності швидко усувають проблему.

  • Перше місце займає додаткові велокамери і/або комплект латок. Пробити колесо можна на будь-якій дорозі, і досить небезпечно, якщо це трапиться в 30 км від міста. Велоаптечка займає мало місця. Зберігати її можна під сідлом. Коли прийде час, ви будете дуже щасливі, що заздалегідь подбали про це.
  • На другому місці насос. Адже навіть коли ви заклеїли колесо, його потрібно буде якось накачати знову, а інакше ви не зможете продовжити шлях. Сучасні насоси компактні, тому не стануть тягарем.
  • Комплект шестигранників знадобиться вам в дорозі, якщо раптом потрібно буде підтягнути болти або навпаки розкрутити велосипед. Без цих інструментів ви нічого не зможете зробити зі своїм транспортом.
  • Для любителів кататися ввечері буде корисна фара, яку легко можна фіксувати на кермі і також легко знімати. Сучасні світлодіодні фари мають яскраве світло і є економічними.
  • Задня мигалка дозволяє іншим учасникам дорожнього руху швидше помітити вас, особливо вночі.
  • Набір крил знадобиться тим, хто планує часто кататися на велосипеді, в будь-яку погоду.
  • Велосипедне мастило допоможе продовжити термін служби комплектуючих. Навіть якщо велосипед ви використовуєте рідко, бажано змащувати деталі для запобігання корозії.
  • Велосипедний замок захистить ваш засіб від угону. Якщо ви вирішили з'їздити в магазин або в гості, можна просто пристебнути велосипед до найближчої огорожі, якщо немає спеціальної велосипедної стійки.

Вибір аксесуарів

У продажу існує дуже багато аксесуарів і всі вони спрямовані на забезпечення комфортної та безпечної їзди. Вибирайте ті елементи, які необхідні вам з урахуванням активності використання транспорту.