Сталеві конструкції - це вид будівельних об’єктів або їх складових, несучі частини яких виготовлені зі сталі. Завдяки можливостям застосуванням сталеві конструкції БМЗ, пропоновані на сайті https://www.llentab.ua/ використовуються в численних галузях будівництва та промисловості.

Найпопулярніші види сталевих конструкцій:

  • поверхневі конструкції - при їх використанні ємності будуються з поверхнею, як несучим елементом конструкції;
  • барочні каркасні конструкції - їх використовують при будівництві ангарів та складів. Крім того, вони можуть служити опорою для конструкції даху або внутрішнього каркаса будівельного закладу;
  • каркасно-колонкові конструкції - вони використовуються при будівництві конструкцій з великою поверхнею, наприклад, дахи.

Застосування сталевих конструкцій

Найчастіше сталеві конструкції використовуються як основа для будівництва складських приміщень та виробничих цехів, збірні несучі деталі є більш дешевим рішенням у порівнянні з дерев’яними чи цегляними варіантами. Завдяки своїй легкій структурі та високій міцності вони також надають набагато ширші можливості вже на стадії проектування. Монтаж сталевих конструкцій також набагато простіший - готові деталі просто транспортуються на будівельний майданчик, де вони потім з'єднуються разом.

Сталеві конструкції поділяються на постійні та тимчасові, останні найчастіше використовуються для будівництва комерційних та сервісних залів чи виробничих залів, а також для розширення існуючих приміщень у разі необхідності отримати більш корисну площу. Сталеві конструкції також є базою для холодильних та морозильних камер, а також сортувальних заводів, складів, оптових торговців, магазинів та супермаркетів і навіть великих спортивних споруд. Безліч різноманітних застосувань може мати місце завдяки тому, що будівлі зі сталевих конструкцій можуть бути пристосовані майже до будь-якого типу використання, а також до типу рельєфу або погодних умов, в тому місці, де вони повинні бути розміщені. На додаток до великих залів та ангарів, сталеві конструкції також підходять для будівництва невеликих об’єктів, таких як сходи, перила, балюстради, контейнери або несучі конструкції.

Встановлення утеплених та неізольованих залів

Неізольовані зали використовують як склади для сільськогосподарських потреб. У цьому випадку наступним етапом є монтаж сталевих профільованих листів на дах і стіни. Якщо в будівлі є настінні мансардні вікна, вони встановлюються відразу після закриття стін.