Медичне взуття - це вид захисного взуття, який забезпечує здоров’я та безпеку медика. Дизайн взуття насамперед залежить від місця та режиму роботи спеціаліста. Ми пропонуємо вибрати медичне взуття на сайті https://yas-poltava.com/ua/sabo/, де є універсальні сабо, моделі для лікарні, які будуть найкращими для фармацевта чи медичного працівника.

Які існують типи медичного взуття?

Найвідоміші унисекс моделі для медпрацівників - це білі та медичні сабо, а також різнокольорові жіночі та чоловічі медичні тапочки. З іншого боку медичні тапочки є одними з найпопулярніших. Таке взуття може бути універсальним або збагаченим декоративними елементами для жінок.

Медичне взуття

Робота в медичній службі передбачає інтенсивну роботу в постійному русі або у вимушеному довгому положенні стоячи, тому моделі, що захищають ноги лікаря або медичної сестри, має бути надзвичайно зручними та професійне виготовленим. Воно забезпечує:

      охорону праці та безпеку,

      комфорт носіння,

      амортизацію,

 безпечну та стабільну ходу та полегшення навантаження на хребет під час тривалих змін із вимогливими пацієнтами.

Найголовніше при виборі медичного взуття - це відповідність місця та умов праці. Один тип медичного взуття вибере лікар у лікарняній палаті, а інший - фізіотерапевт, який працює в клініці сенсорної терапії з маленькими дітьми. Люди, не пов’язані з медичною промисловістю, також використовують медичне взуття.

Захисне взуття не тільки для медичного персоналу

Якісне взуття приносить полегшення стопам та опорно-руховому апарату майже всього тіла. Воно підтримує прийняття правильної постави тіла та запобігає перевантаженню ніг болями в тілі. Всі ці переваги досягаються завдяки профільованим устілкам, якісній обробці та ретельно підібраному матеріалу, з якого виготовляються моделі для медичних працівників. Захисне взуття рекомендується всім людям, які тривалий час виконують постійну роботу або постійно працюють у русі. Ортопедичне взуття також рекомендується всім людям з проблемами спини, такими як дископатія або дефекти постави.

Медичні сабо

Медичне взуття цього типу є найбільш популярним серед лікарів, медсестер та медичного персоналу. Застосування сабо має оздоровчий ефект на організм людини, оскільки забезпечує адекватну циркуляцію повітря та належним чином здійснює профіль склепінь стоп, запобігаючи їх втомі та знімаючи точки на стопах, що зазнають тиску та перевантажень.