Гардини являються важливим елементом декору віконних отворів. Вони трохи затінюють приміщення, знижуючи агресивну дію прямих сонячних променів, заважають виникненню протягів, надають приміщенню затишний вигляд.

Вимоги до тканин для пошиття гардин

Не можна шити гардини з тканини, яка просто сподобалася. Треба, щоб матеріал відповідав певним вимогам:
- звичайно, матеріал повинен мати стильний вигляд;
- тканина не повинна перешкоджати проникненню світла в кімнату, але бути надійною перешкодою для цікавих сторонніх поглядів, захищаючи приватне життя господарів;  
- матеріал має легко драпіруватися, щоб гардини мали привабливий вигляд;
- тканини повинні мати антистатичні властивості, щоб вироби швидко не накопичували пил, та рідше потребували прання.

Вибір гардин в онлайн-магазині «Прованс»

Електронний каталог, що розміщений на інтернет-ресурсі https://provenceshop.com.ua/shtory/gardiny/ магазину Provenceshop.com.ua, пропонує багатий вибір гардин для оздоблення інтер’єру приміщень. Вироби відрізняються:
-
за стилем;
- кроєм;
- колірним рішенням.
Споживачі можуть вибрати прямі моделі з льону або вироби з м
’якою драпіровкою. Для кріплення гардин застосовують кліпси й тканинні петлі, кільця, люверси та зав’язки.
Для дитячої кімнати не слід обирати вироби зі складним кроєм. Більше уваги треба приділити зносостійкості матеріалу, вибору приємного кольору та життєрадісних принтів. Гардини в дитячу кімнату мають цілком доступну вартість.
Гардини для вікон вітальні відрізняються складним кроєм, щоб виглядати сучасно та стильно.
Для спальні краще придбати багатошарові моделі гардин спокійних відтінків, щоб вони навіть в сонячну погоду допомагали створювати приємну напівтемряву для спокійного відпочинку.
В каталозі магазину «Прованс» достатньо пропозицій, щоб задовольнити запити найвибагливіших клієнтів. В магазині можна придбати бюджетні моделі та елітні вироби для оздоблення вікон. Якщо не знайшлося моделі, що повністю задовольнила б вимоги клієнта, можна замовити індивідуальний пошив гардин.
Щоб швидше знайти потрібну модель, варто скористатися фільтром, який допоможе швидше знайти модель за призначенням та типорозміром. Штори в каталозі надаються з фото, детальним описом та ціною. Тому помилитися з вибором гардин практично неможливо.
Оперативне доставлення замовлень здійснюється експрес-службою «Нова Пошта».