Кращим матеріалом для виготовлення спальних меблів є масив дерева. Видатні експлуатаційні якості, міцність і екологічна чистота дозволяють використати деревину в різних сферах виробництва.

ліжко односпальнаАсортимент дерев'яних ліжок воістину великий: виробники випускають не лише королівські двоспальні, але також компактні одномісні моделі. Меблі з натурального дерева більше не вимагають величезних фінансових вкладень, але все ще є цінною і виправданою інвестицією. Вироби, виконані з цінних порід дерева, подібні до хорошого вина - з кожним роком вони стають тільки кращі.

Сучасні недорогі ліжка з натурального дерева представлені в широкому спектрі модифікацій. У каталозі https://magdek.com.ua/ua/krovati/ можна зустріти моделі всіляких кольорів, стилів, і конструкції. При цьому усіх їх об'єднує наступне:

  • унікальний, благородний дизайн;
  • бездоганна якість;
  • сумісність з будь-якою стилістикою інтер'єру;
  • екологічна чистота і безпека.

Про що треба знати при виборі односпального ліжка?

Вибір спальних меблів багато в чому залежить від віку, підлоги і індивідуальних переваг майбутнього користувача :

  • Краще рішення для молодої дівчини - модель, виконана в класичному дизайні. Замість химерних і "кричущих" меблів слід вибирати лаконічну модель з фігурною спинкою і точковими ніжками. Дівчина неодмінно оцінить ліжко пастельних тонів, прикрашене стриманим візерунковим або квітковим декором.
  • При виборі ліжка для дорослого економія абсолютно недоречна. Цей спальний атрибут покликаний піклуватися про комфорт користувача і здоров'я його опорно-рухової системи, що складно перевести в грошовий еквівалент. Здоров'я коштує будь-яких вкладень і переоцінити його неможливо.
  • Матеріали виготовлення - критерій, повністю залежний від бюджету покупця. Демократичніший цінник діє на ліжку з ялини і сосни. Моделі з твердих порід (дуб, бук) буде варто дещо дорожче.
  • Ліжко без матраца - гроші на вітер. Навіть найякісніші меблі вимагають комплектації добротним і максимально зручним матрацом.

Наскільки містке односпальне ліжко?

Перед вибором такого ліжка в інтернет магазину magdek.com.ua слід серйозно замислитися про те, чи влаштують Вас її розміри. Якщо ширини одномісної моделі недостатньо, оптимальним рішенням стане півтораспальна версія з матрацом викочування. Ліжко цієї конструкції забезпечує додаткове спальне місце і при цьому не займає зайвого простору.