Ми часто стикаємося з вибором автомобіля для різних вантажних перевезень. Як відомо, вантажні машини бувають різної довжини, висоти, ширини. Поділяються вантажні таксі по вантажопідйомності.

Популярні типи вантажних таксі для перевезень

Наприклад, малотоннажні автомобілі типу «пиріжок» вміщують вантажі до 500-750 кг, в залежності від марки машини. Їх загальний обсяг орієнтовно до 3 м³ цілком достатній для перевезення декількох сумок, невеликого майна.

Щоб організувати переїзд однокімнатної квартири з помірною кількістю побутової техніки та речей, знадобиться вантажне таксі 6-8 м³. Габаритної довжини такої машини 2,5-3 м цілком вистачить для розміщення середнього обсягу майна до 800-900 кг.

Для переїзду двох або трикімнатної квартири найбільшим попитом користується «Газель». Існує кілька типів цього вантажного таксі - при ширині 1,9-2,1 м завдовжки до 7 м. Вантажопідйомність до 1,5 т. Завдяки висоті від 2 до 2,4 м, легко підібрати оптимальний тип автомобіля. Детальніше про типи вантажівок - тут.

Вантажне таксі для перевезення меблів

Якщо плануєте перевезення меблів або побутової техніки, враховуйте висоту кузова вантажного таксі. Якщо габаритні шафи можна перевозити в горизонтальному положенні, то холодильники краще тільки у вертикальному.

Щоб уберегти меблі і техніку від пошкоджень, зверніть увагу на їх ретельне пакування перед транспортуванням. Дотримуйтесь також наступних правил.

  • Для крихких предметів найкращим пакувальним матеріалом є бульбашкова плівка.
  • Скло, дзеркала перед перевезенням меблів слід проклеїти малярською стрічкою навхрест.
  • Виступаючі кути, деталі, декор закрийте картоном і зафіксуйте скотчем.
  • Поліетилен захистить м'яку оббивку диванів і крісел від забруднень.

Вантажне таксі з вантажниками для об'ємних вантажів

Для перевезення вантажів великих, нестандартних, габаритних вантажів, будматеріалів використовують потужні вантажівки вантажопідйомністю 5 чи 10 тонн. У деяких випадках може бути вигідно організувати вантажоперевезення в складі збірних доставок, такі перевезення обходяться значно дешевше.

Замовляючи вантажне таксі у транспортній компанії разом з послугами вантажників, пакування речей, ви убезпечите себе від безлічі непередбачених випадковостей. За вартістю ці послуги цілком доступні, офіційний вантажоперевізник завжди гарантує збереження і цілісність вантажу.

І найголовніше в організації перевезень - уникайте дилетантів і безвідповідальних аматорських вантажоперевізників. Замовляйте лише у перевірених компаній.