Грошові перекази всередині банку однієї країни вже давно здійснюються швидко і якісно. Інтернет переклади швидкі, ефективні, дешеві і безпечні. Не дивно, що все більше і більше людей вважають за краще здійснювати платіжні переклади саме таким способом. Відкрийте для себе кредитну карту Mastercard і її переваги: ​​зручність, привабливі знижки, фінансову свободу, безпеку грошових переказів. Платіжна карта МasterCard дозволяє проводити грошові перекази sendmoney з карти на карту, при цьому навіть, якщо карти відносяться до різних платіжних систем.

Чому варто скористатися грошовим переказом від МasterCard?

  • Карта Mastercard - це більше, ніж просто спосіб оплати, це доступ до багатьох продуктів і послуг. Один з найшвидших і дешевих способів переказу грошей між картами. Ви можете відправити переказ через веб-сайт, мобільний додаток. Канали розрізняються залежно від країни, з якої ви відправляєте гроші.
  • Зручність. Все що вам потрібно зробити, це вказати номер карти відправника та одержувача і суму переказу, вам і вашим близьким не потрібно нікуди їхати, щоб зняти свої гроші. Отримання і переказ готівки з картки на картку зазвичай займає кілька хвилин, таким чином, ви економите час.
  • 24/7: Переводите гроші вдень або вночі без заповнення різних документів. Вам не потрібно чекати, поки відкриється банк, щоб вивести гроші. Переклади, вироблені за допомогою Mastercard, відображаються тільки в онлайн-інтерфейсі.

Mastercard - платіжна система з провідними технологіями для здійснення захищених платежів в усьому світі. Платіжна карта Mastercard - одна з найпоширеніших форм оплати в світі, гарантує швидкі, прості і, перш за все, безпечні транзакції. Пріоритетом є задоволеність клієнтів, тому Банк регулярно вводить інноваційні функції в свою пропозицію, які допомагають піклуватися про особисті фінанси та ефективно управляти грошовими коштами. Переказ з картки на картку за допомогою Mastercard гарантує швидкість і безпеку. Скористайтеся послугами грошового переказу в будь-який зручний для вас час. Вас чекає кращий сервіс!

Якщо у вас виникли питання і вам потрібна пмощь, скористайтеся онлайн допомогою. Ми намагаємося сделать нашу систему максимально простою и зрозумілою. Если у вас виникли питання, будь ласка напишіть нам. Ми вжіваємо всех заходів, щоб ви відчувалі спокій і безпеку, тому відповімо вам в найкоротшій час.