Інтернет-технології істотно спрощують різні валютні операції. Найпростіший приклад — відстежувати курс можна в режимі онлайн. Причому не тільки банки, але і обмінні пункти заводять сайти, де публікують таку інформацію. Додаткова корисна опція — подача онлайн-заявки на обмін. Така можливість передбачена на сайті https://obmen.lviv.ua/  обмінника «Кіт group».

Чому онлайн — зручніше

Курс валют може змінюватися кілька разів протягом дня. В режимі онлайн ці коливання набагато простіше і зручніше відстежувати. Тим більше що компанія «Кіт Group» навіть збирає статистику — можна подивитися, як змінювався курс валют у Львові  за добу або тиждень. Це дозволяє прийняти зважене рішення про конвертацію тієї чи іншої валюти.

Часті коливання курсу створюють ризик, що він встигне змінитися, коли ви дійдете до обмінника. Саме з цієї причини передбачена така опція, як онлайн-заявка. Після її подачі ви зможете викупити потрібну валюту в зручний час за фіксованим курсом.

На сайті обмінника передбачена ще одна корисна опція — підписатися на розсилку. Ви зможете першим дізнаватися про найвигідніші пропозиції.

Що ще пропонує «Кіт Group»

Обмінник приймає та продає різні грошові одиниці. Тут ви можете не тільки вигідно купити євро у Львові або обміняти долари. Обмінник пропонує злоті, рублі, юані або навіть швейцарські франки. Останні, до слова, вважаються найнадійнішою і стабільною валютою. Вони цілком підійдуть для зберігання великих сум в довгостроковій перспективі. Курс долара та євро часто коливається, тому ці валюти нерідко купують, щоб отримати прибуток при конвертації. Злоті, рублі для зберігання заощаджень не дуже  підходять, але все одно користуються популярністю серед українців. Це пов'язано з великою кількістю трудових мігрантів, які виїжджають на заробітки в сусідні країни.

Обмінник приймає не тільки купюри в хорошому стані. Можна здати старі в будь-якій кількості. Сума обміну теж практично не обмежена. Якщо вона велика — можете замовити послугу доставки за вказаною адресою.

Крім обміну можна замовити розмін валют, їх перерахунок або перевірку на справжність. Корисні послуги «Кіт group» при здійсненні великих угод — з нерухомістю, транспортом, бізнесом. Компанія надає супровід при розрахунках готівкою.

Переклади на карту обмінник теж здійснює, причому за вигідним тарифом. Гроші надходять за кілька хвилин. Надійність підтверджується ліцензією НБУ.