Роли та суші - представники традиційної японської кухні, які завоювали визнання та любов гурманів у всьому світі. Вони не просто відрізняються нескінченною різноманітністю смаків, але й корисні для здоров'я завдяки високому вмісту вітамінів та необхідних організму мікроелементів. Smaki-Maki пропонує доставку суші іф та піци в Івано-Франківську.
Недаремно Японія входить до числа лідерів за тривалістю життя населення.
Які суші найсмачніші - некоректне питання, оскільки про смаки не сперечаються. Практично
в усіх інгредієнтів та їх поєднань є свої прихильники. Проте можна цілком безперечно говорити про те, що впливає на якість смаку блюда, незалежно від його складу.

Що впливає на смак суші

Існує ряд умов, яких слід обов'язково дотримуватися, щоб смак суші не викликав нарікань:
- високий рівень професійної підготовки кухарів;
- професійне кухонне устаткування;
- знання рецептури приготування суші досконало;
- використання виключно свіжих продуктів натурального походження;
- дотримання санітарних вимог.
Вимог трохи, але вони мають первинне значення для приготування якісних блюд.

Інгредієнти, що визначають смак суші

Окрім технології приготування, на смак суші впливають інгредієнти, що цілком очевидно. Головну роль грають базові компоненти, які входять практично в усі рецепти.

1. Рис
Це
основа азіатської кухні. З нього готують усе - від основних блюд до десертів. Щоб приготувати роли, потрібний особливий різновид рису. Він має бути круглим, та мати клейкість для формування грудочок.
Дотримуватися вимог до вибору рису обов'язково, якщо ви збираєтеся готувати суші самостійно. Як правило, у багатьох супермаркетах існують спеціальні відділи або полиці з продуктами, призначеними для приготування блюд азіатської кухні, зокрема - японсько
ї. У продажу ви знайдете досить сортів рису з круглим зерном. Окрім необхідної клейкості він має значний запас важливих для життєдіяльності мінеральних речовин та вітамінів.

2. Соус
Соуси в азіатському кулінарному мистецтві грають таку ж важливу роль, як у французькій або італійській кухні.
Саме вони багато в чому задають нюанси смаку. Це дуже важливий компонент. В процесі приготування соусів важливо ретельно дотримуватися рецептури та технології. Від цього залежать смак, а також консистенція, яка не менш важлива.

3. Водорості норі
Висушені водорості норі - один з базових інгредієнтів не лише ролів, а і японської кухні в цілому. Їх також треба вміти правильно вибирати. Норі мають бути сухими й щільними, і ні в якому разі не маслянистими й тонкими, інакше в процесі приготування вони розсиплються. Правильний вибір норі полегшить приготування суші і допоможе отримати бажаний традиційний смак блюда.