Двері — це перше, що бачить клієнт, коли заходить до приміщення офісу, клініки чи кафе. Часто саме двері стають «обличчям» фірми, особливо, коли споживач не впевнений, чи варто йому скористатися пропонованою послугою. Наскільки б якісним не був товар, який ви пропонуєте, про нього навіть можуть не дізнатися через одну банальну причину — вхідні двері. Тож варто подбати про них, а заразом і розібратися в особливостях продукції, яку пропонує сайт https://vikna.ua/uk/

Зовнішній вигляд

Прозорі пластикові двері — це додаткова реклама того, що відбувається в приміщенні офісу. Заглянути через скло всередину можуть не тільки цільові споживачі, а й ті, хто просто проходить повз. Ошатний офіс, рекламні банери всередині, персонал чи інші клієнти — це те, що може спонукати перехожого відчинити двері й поцікавитися послугами, і при цьому не вимагатиме додаткових коштів на рекламу.

Залежно від потреб чи доцільності двері можуть бути повністю скляними чи із глухими пластиковими сендвіч-панелями знизу. За бажання двері можна додатково оздобити декоративними елементами, скло зробити тонованим чи дзеркальним. Усі ці особливості узгоджуються із постачальником, зокрема за посиланням https://vikna.ua/uk/vhodnye-dveri/.

Конструкція

Пластикові двері різняться за конструкцією. Для широких проходів установлюються двійчасті двері, які дозволяють регулювати широту відчинення. А от у високі отвори навпаки краще встановити двері не на всю висоту. У верхній частині встановлюють глухе вікно, а двері роблять стандартними заввишки. Такий підхід покращить їхній функціонал — захистить від провисання і водночас не позбавить приміщення додаткового джерела світла.

Функціональність

Крім зовнішньої привабливості, двері мають відповідати ще кільком вимогам:

  • легкість відчинення-зачинення;

  • надійність конструкції;

  • протипожежна безпека.

За перший параметр відповідають довідники, які регулюють швидкість зачинення-відчинення дверей (уповільнення руху дверей, затримка зачинення, фіксація відчиненого положення тощо), а також правильний монтаж конструкції спеціалістами. Адже будь-який навіть мінімальний перекіс під час встановлення призведе до проблем в процесі експлуатації.

Надійність — це замки, міцні петлі, антизламна фурнітура, загартоване скло та різні засуви. Усі ці параметри регулюються покупцем залежно від особливостей застосування конструкції. До цієї характеристики можна віднести й довговічність використання дверей — до 40 років.

ПВХ-двері виготовляються із вогнетривких і незаймистих матеріалів, тож не спалахнуть при контакті із вогнем.