Для оснащення кухні в ресторані, кафе, іншому закладі громадського харчування, потрібне сучасне, надійне, функціональне, безпечне обладнання різного призначення. Якщо ви шукаєте, де купити теплове обладнання кафе і ресторанів за кращими цінами, від відомих виробників, з зручною доставкою в Україні, звертайтесь в інтернет магазин «ІнТех».

Широкий асортимент складається з популярних моделей теплової техніки https://in-teh.com.ua/teplove-obladnannya, яка потрібна для готування страв з різних продуктів. Обладнання, яке ви побачите в каталозі «ІнТех», відповідає чинним нормам стандартів, призначено для інтенсивної експлуатації в умовах, рекомендованих виробником. На придбану техніку надаються офіційні гарантії. Також ви можете домовитись про подальше сервісне обслуговування приладів.

Яке теплове обладнання можна замовити в «ІнТех»?

Яке сучасне обладнання використовують для облаштування кухні ресторану, кафе, пекарні? Серед найбільш затребуваних моделей приладів відзначають:

  • пароконвектомати – універсальні агрегати, призначені для запікання, смаження, тушкування, варіння на пару та не тільки;
  • електричні плити промислового типу, в тому числі індуктивні, з настільною або з стаціонарною конструкцією, призначені для готування будь-яких страв;
  • фритюрниці з однією та двома ємностями, що використовують для приготування картоплі фрі, курки, риби, овочів, пиріжків, чебуреків;
  • обладнання для Sous Vide – новітньої техніки готування вишуканих страв при низьких температурах (нижче 90С), у вакуумі, на водяній бані, без втрати соків, з найкращим розкриттям смаку та аромату.

Якщо вам потрібні інші версії теплового обладнання для професійної кухні, зверніться до менеджерів «ІнТех» та уточніть можливість зробити індивідуальне замовлення.

Переваги теплового обладнання від «ІнТех»

Чому варто купувати промислове теплове обладнання саме в інтернет магазині «ІнТех»? До переваг замовлення техніки належать:

  • великий асортимент приладів, який дозволяє повністю забезпечити кухню необхідними агрегатами;
  • висока якість обладнання, що поставляється від перевірених виробників, має відповідні сертифікати, гарантії виробників;
  • найкращі ціни, можливість отримати знижку на придбання великої партії.

Крім того ви можете домовитись з представниками компанії «ІнТех» про подальше технічне обслуговування обладнання досвідченими фахівцями.

Як купити плити, пароконвектомати з доставкою в Україні

Електроплити, пароконвектомати, фритюрниці, обладнання для Sous Vide ви можете купити вже сьогодні. Обирайте моделі приладів, які вам потрібні та оформлюйте замовлення зручним способом – по телефону чи online. За необхідністю попередньо отримайте консультацію щодо характеристик, функціональних можливостей агрегатів. Доставка теплового обладнання для ресторанів, кафе, пекарень можлива по Києву, Харкову, Дніпру, Одесі, Львову, іншим містам України.