Миша - пристрій, який рядові користувачі купують навмання, вибираючи за зовнішнім виглядом. Гравцям такий підхід не підійде, їм потрібна ігрова миша, яка має поліпшені характеристики, широкий функціонал та стильний дизайн. Це буде миша, яка ідеально ляже в руку та дозволить випереджати суперників в будь-якій грі. На сайті ete.ua представлений великий вибір ігрових маніпуляторів, які ви зможете вибрати з огляду на останні тенденції бренда «ETE».

Дозвіл сенсора

Дозвіл сенсора (DPI/CPI) є однією з основних характеристик миші. Чим вище дозвіл, тим більшу відстань пройде курсор на екрані щодо поверхні. Сучасні миші досягають показника в 16000 dpi, однак високий дозвіл не означає високу точність. Найчастіше з надлишком вистачає і 1600 dpi, а деяким гравцям-воїнам достатньо і набагато менших показників, таких як 800 або 1200 dpi бо це дає більш високу точність прицілювання. Високий же DPI використовується в іграх мовного жанру. Тому не варто гнатися за мишкою з максимальною роздільною здатністю, беріть ту, що підійде вам.

Максимальне прискорення та час відгуку

Час відгуку - параметр, що показує час, за який сигнал прийде від мишки до комп'ютера. Чим менше час відгуку, тим краще, в ігрових мишок він коливається в межах 1 мілісекунди. Максимальне прискорення - прискорення миші, при якому вона перестане відчувати килимок. Оптичні миші в цьому плані краще тримаються, передаючи точні показники при різких рухах.

Ергономіка та дизайн

Більшість мишей випускаються в симетричних корпусах або в корпусах для правців - виконаних в анатомічних формах руки, з урахуванням вигинів та западин. Є такі миші і для лівші, знайти їх не складе труднощів серед геймерських рішень. Тому бажано вибрати мишу під свою руку та її розмір - занадто маленькі миші будуть гравцям незручні. Звертайте увагу на матеріал миші - повністю пластикова миша буде ковзати, вибирайте ту, що має прогумовані вставки або матовий пластик - так ваші пальці не зісковзнуть навіть з вологих кнопок і відчуття будуть приємніше. Важлива й наявність якісних тефлонових ніжок, щоб миша ковзала плавно, бажано щоб в комплекті були і запасні.

Клавіші

При виборі миші виходьте з вашого типу ігор - шутерам не потрібно багато кнопок, вони можуть заважати, а стратегам і RPG навпаки - додаткові кнопки будуть дуже до речі. Зверніть увагу і на основні клавіші - ліву і праву кнопку миші, вони повинні мати гарну тактильну віддачу.