Японська кухня давно здобула велику популярність. У меню ресторанів ви можете зустріти такі страви як суші, сашимі, рамен, удон або собу. Крім того, в нашій компанії здійснюється доставка страв на сайті sushi-go.com.ua в усі райони міста. Одними з найпопулярніших страв, які замовляють гості наших ресторанів, є роли хосомакі.

Що собою представляють роли хосомакі?

Кожен з видів суші володіє унікальним ні на що не схожим смаком. Одним з найпопулярніших страв у Японії протягом багатьох років залишаються роли хосомакі - один з найбільш простих видів ролів. Крім традиційних продуктів в начинці таких ролів міститься один, рідше, два інгредієнта.

З цієї причини хосомакі виходять, як правило, всього пару сантиметрів завширшки. Якщо ж зробити їх більше по ширині, а в якості начинки використовувати більше двох інгредієнтів, то ви отримаєте вже роли під назвою «футомакі».

Удавана простота хосомакі оманлива. Приготування їх має певні труднощі, адже скручувати такі роли потрібно щільно та акуратно. В якості головного інгредієнта може виступати риба, наприклад, тунець або скумбрія, кальмар, огірок та інші морепродукти.

Для приготування ролів хосомакі беруть половину листа норі (для порівняння: при приготуванні футомакі, наприклад, потрібен цілий лист). Використовувана в якості начинки, рибу або морепродукти нарізають на тонкі смужки, що помітно полегшує скручування ролу.

Хосомакі прийнято подавати відразу після приготування з соєвим соусом та васабі. Зберігати у холодильнику такі роли можна, але термін зберігання не повинен перевищувати декількох годин. Варто додати, що хосомакі належать до тих рідкісних видів ролів, які в Японії дозволено їсти руками, правда, тільки чоловікам. Японкам все ж доведеться скористатися паличками.

Види тонких рол

Якщо ви хочете замовити їжу додому, ми допоможемо в цьому. Для любителів тонких ролів ми готові надати наступні види страв:

  • Текке-макі: один з найбільш популярних видів ролів, в якості начинки якого, як правило, використовується свіжий тунець. Приправою для ролів текке-макі служить японський хрін васабі.
  • Сякі-макі: також популярний вид ролів, для начинки японці вважають за краще тут використовувати філе свіжого лосося. Маленькі роли маки з лососем відрізняються приємним та легким смаком.
  • Тамаго-макі: блюдо для гурманів і для тих, хто любить пробувати нові незвичні поєднання продуктів. В якості начинки для таких ролів використовується японський омлет.