Можна перепробувати безліч різних рецептів тіста для піци, та вони навряд чи будуть схожими на ті, що є в італійській піцерії. Іноді тісто занадто пухке, іноді – гумове чи заважке. Та ви можете замовити піцу в Луцьку https://lapiec-pizza.lt.ua/ й насолодитися стравою, приготованою за традиційним італійським рецептом. Тісто випікають у спеціальній печі за температури приблизно 500 градусів, тож воно добре пропікається, утворюючи легку скоринку й зберігаючи ніжність смаку.

Ви можете вибрати піцу зі списку на сайті https://lapiec-pizza.lt.ua/ й додати до неї бажані інгредієнти зі списку. Також є великий вибір салатів і напоїв, тож не потрібно йти до магазину й думати, чим же пообідати чи повечеряти. А якщо матимете час і натхнення, можна спробувати приготувати піцу самостійно.

Рецепт смачного тіста для піци

Тісто за цим рецептом потрібно тонко розкачувати, воно буде легким і тому не перевантажуватиме страву. Смак інгредієнтів підкреслений і не приглушений тістом. До того ж його доволі легко приготувати, тому піца робиться швидко. Якщо залишити тісто підніматися в духовці при 50 °C, воно буде готове через 20 хвилин.

Рецепт орієнтований на дві піци середнього розміру. У рецепті є два списки інгредієнтів. Перший призначений для піци на цільнозерновому тісті зі спельти, а другий – для пшеничного тіста. Яке тісто для піци ви любите? Тонке, як його їли в Італії, чи більш український варіант із товстішою скоринкою?

Інгредієнти

Тісто зі спельти для піци

 • 230 г цільнозернового борошна зі спельти

 • 3/4 склянки теплої води

 • 20 г свіжих дріжджів або 7 г сухих дріжджів

 • 1/2 чайної ложки цукру

 • 1 чайна ложка оливкової олії

 • 1/2 чайної ложки солі

Пшеничне тісто для піци

 • 250 г пшеничного борошна типу 450

 • 1/2 склянки теплої води

 • 15 г свіжих або 7 г сухих дріжджів

 • 1/2 чайної ложки цукру

 • 1 чайна ложка оливкової олії

 • 1/2 чайної ложки солі

Як приготувати?

Свіжі дріжджі розчиніть у половині порції теплої води. Додайте чайну ложку цукру й столову ложку борошна. Розмішайте та відкладіть на 15 хвилин. Якщо використовуєте сухі дріжджі, то можна не робити закваску.

Покладіть борошно до миски. Додайте оливкову олію, закваску, решту води та сіль (якщо використовуєте сухі дріжджі, то додайте їх тепер до решти інгредієнтів). Вимішуйте все близько 5 хвилин, поки тісто не стане однорідним. Як варіант, можна посипати його борошном чи додати трохи води. Тісто має бути м’яким.

Покладіть його в миску й накрийте алюмінієвою фольгою, проколіть її зубочисткою в декількох місцях. Можна накрити тканиною. Відкладіть у сторону, щоб воно піднялося в теплому місці. Можна встановити духовку на 50 °C – і через 20 хвилин тісто буде готове.

Дістаньте з миски та розкачайте тонкий корж. Також можна розтягнути його руками, як роблять піцайоло. Далі викладіть на тісто томатний соус, посипте моцарелою та розкладіть інші інгредієнти відповідно до смаку та уподобань. Поставте піцу з начинкою в духовку, розігріту до максимальної температури. Чудово, якщо це буде 280 ºC. Піца випікається приблизно 7-10 хвилин.

Все ж таки для самостійного приготування піци потрібен час і певні зусилля. Значно зручніше та швидше, а іноді навіть дешевше замовити страву з доставкою.