Навантажувачем називають спеціалізовану техніку, яка застосовується для роботи з різними типами вантажів. Зазвичай вона використовується в сільському господарстві, на складах, при перевалці сипучих матеріалів тощо. Щоб вибрати навантажувач, який підходить для ваших завдань, потрібно враховувати, які саме роботи планується проводити та з якими вантажами працювати.

Існує кілька різновидів цій техніки – подивитися на неї й дізнатися про особливості рекомендуємо в каталозі за посиланням https://agrimatco.ua/ru/category/pogruzchiki. Додатково можна придбати навісне обладнання, яке розширить можливості й дозволить вам виконувати більший спектр робіт. Підключається воно максимально просто, ніякого додаткового обладнання, крім ключів, вам не знадобиться.

Різновиди техніки

Усі види навантажувачів розділяють на два типи:

  1. Ковшові. Основним робочим органом у них виступає ківш, який підходить для роботи з сипучими вантажами (пісок, щебінь та ін.).

  2. Видельні. Пристосовані для роботи з піддонами, палетами, коробками та іншими одиничними вантажами.

Ковшові моделі можуть бути з одним або декількома робочими органами. Щоб набрати вантаж, ківш опускається, машина в'їжджає в купу, потім піднімає ківш і перевертає його. Візки працюють за іншим принципом: вила переміщаються за направляючою вниз, при цьому вони здатні нахилятися для скидання палети або короба.

За вантажопідйомністю апарати ділять на легкі (до 2 тонн), середні (до 4 т) та важкі, які дозволяють працювати з вантажами масою до 10 тонн. Висота підйому варіюється від 3 до 5 й більше метрів (залежно від особливостей конструкції). Деякі моделі оснащуються додатковими захоплювачами, завдяки чому їх можна використовувати для роботи з колодами або пиломатеріалами.

Як вибрати

Якщо ви хочете придбати якісний і сертифікований навантажувач, то звертайтеся в компанію «Агріматко». Вона є офіційним дилером і пропонує клієнтам широкий вибір техніки від перевірених виробників.

При виборі обов'язково враховуйте, з якими вантажами ви будете працювати. Для переміщення тюків сіна або соломи підходять фронтальні навантажувачі, які дозволяють виконувати роботу великих обсягів. Для сипучих матеріалів, зерна, коренеплодів та іншої продукції використовують міні-навантажувачі з ковшем.

Якщо ви не впевнені у виборі, то звертайтеся до менеджерів компанії. Вони порекомендують вам відповідну техніку й запропонують вигідні умови співпраці. «Агріматко» дає офіційну гарантію й реалізує широкий вибір супутніх товарів.