Кожного року, компанії, що виробляють кліматичну техніку на здобувають нових рівнів якості. Саме тому, кожен рік для покупця встає питання — який кондиціонер із тих що є на ринку кліматичної техніки найкращій. Багато хто надає перевагу фірмовим кондиціонерам від Cooper Hunter

Звісно можна довго сперечатись що до якості або фірмових технологій, але не можливо сперечатись із тим, що на сьогодні лише дві компанії надають кондиціонери самої високої якості за розумні кошти. Це:

 • Компанія виробник LG.
 • Їх головний конкурент C&H.

Розберемось які з цих кондиціонерів найкращі. Звісно можна знайти кліматичну техніку й значно дешевше ніж у цих виробників. Але як показує практика, дешевий кондиціонер частіше треба обслуговувати, є питання що до його енергоефективності та безпечності. Саме тому, тільки LG та Cooper&Hunter стали лідерами ринку кліматичної техніки у 21-ому сторіччі.

LG

LG завжди були кондиціонерами екстра-класу. Обираючи кліматичну техніку від цього виробника можна завжди бути впевненим щодо наступних критеріїв:

 1. Бездоганна якість збірки. Кондиціонери цієї марки майже не потребують обслуговування та дійсно будуть працювати безперебійно увесь гарантійний термін.
 2. Дуже велика гарантія. У порівнянні із будь яким конкурентом.
 3. Безліч фірмових функцій. Це й зволоження, й озонування, й пило фільтрація, й безліч інших функцій що значно покращують якість повітря у приміщенні.
 4. Самий енергоефективний фреон. У той самий час, він дійсно озонобезпечний.
 5. Можливість перетворити звичайний кондиціонер до мульти-спліт системи. Що до цієї можливості, рекомендуємо звернутись до консультанта, щоб він повідомив, чи є така можливість що до обраної покупцем моделі.
 6. Тільки найкращій дизайн, що дозволяє встановити кондиціонери lg у будь який інтер’єр.

Отже, якщо у вас достатньо коштів, і ви не плануєте економити на власному кліматі у будівлі, то вибір тільки LG.

C&H

Cooper &hunter значно дешевші за конкурента, та пропонують клієнту майже той самий набір базових функцій. А саме:

 1. Кондиціонери будь якого класу.
 2. Кліматчна техніка із озонобезпечним фреоном.
 3. Інверторні та прями двигуни.

У той самий час, C&H мають здебільш менший ресурс, та більш привабливіший дизайн за свого конкурента. Що стосується фірмових технологій, то тут компанія LG має більший асортимент різних наворотів, наприклад керування за wi-fi що надає додаткової можливості під’єднати систему до розумного будинку.

Отже, що можна сказати у фіналі. Якщо ви плануєте отримати гарну кліматичну техніку за розумні кошти то це купер та хантер. Якщо ви бажаєте переплатити за якість збірки та додатковий функціонал краще обирати LG.