Магазини пропонують постійним клієнтам гнучкі системи знижок та заохочення. Саме це є ідеальним варіантом для побудови тривалих взаємин між магазином та покупцем. Бонусні системи лояльності маркетплейс synthetic являють собою відносно привабливий вид стимулювання клієнтів, згідно з яким при здійсненні покупки покупець отримує бонуси (на рахунок). Також маркетплейс Синтетик дарує всім зареєстрованим покупцям 50 бонусів! Кількість нарахованих бонусів пропорційно сумі покупок, тому споживач зацікавлений в покупках на великі суми.

Основна місія маркетплейс synthetic – це допомога для підприємців, які бажають продавати, а для покупців ми пропонуємо максимум уваги, розповідаємо про всі плюси і мінуси при купівлі товару, щоб в результаті покупець зробив розумну покупку, яка буде радувати довгий час.

Бонусні програми лояльності - як правильно використовувати?

Знижка є знеособленим інструментом для залучення покупців та розрахована на масовий приплив відвідувачів. Бонус же демонструє індивідуальний підхід до кожного споживача. Людина сприймає винагороду так, що її виділяють на тлі інших клієнтів, компанія зацікавлена ​​в ній, а також бачить в цьому вдячність за постійний вибір на користь певної фірми.

Головна перевага такої системи - використання балів, а значить, покупець приходить до вас знову і знову. Завдяки цьому з'являється база постійних клієнтів, яка приносить вашому бізнесу гарантований прибуток.

Статистика також свідчить на користь бонусних програм лояльності для споживачів. Наприклад, щоб залучити нового клієнта, потрібно в п'ять разів більше витрат, ніж на утримання старого. Впроваджувати таку систему варто тому, що ваш рекламний бюджет знизиться на 45%, але продаж при цьому збільшиться до 25%. До того ж, якщо кількість постійних покупців виросте на 5%, то компанія отримає на 50 відсотків зростання прибутку.

Як вам допоможе впровадження бонусів?

  • Заохочення допомагає утримувати покупців. Доведено, що люди люблять заохочення, а залучена таким способом аудиторія легко переводиться в статус «постійний клієнт».

  • Ви зможете стимулювати первинні та повторні покупки. Це стає свого роду грою - зібрати якомога більше балів, щоб отримати подарунок або знижку, а для цього потрібно частіше купувати у вас. За рахунок цього формується схема: більше витрачаю - більше отримую.

  • Накопичуються відомості про покупців вашого магазину. Щоб стати учасником програми, потрібно заповнення спеціальної анкети. Так ви отримуєте інформацію: соціально-демографічний портрет, переваги та інше. Все це допоможе вам побудувати подальші взаємини з клієнтами.

Слідуючи цим цілям, ви легко визначите логіку нарахування бонусних балів та розрахуєте фінансову модель бонусної програми лояльності.