Купiвля та продаж нерухомост– важливий момент в житті кожної людини, яка вирішила переїхати до міста, створити сім’ю або покращити свої житлові умови. Люди все частіше віддають перевагу первинному житлу від забудовника. Комфортні умови життя, економія комунальних платежів за рахунок автономного опалення, наявність внутрішньої інфраструктури в комплексі стають факторами на користь новобудов.

Що змінилося на ринку нерухомості останнім часом

Тривалий карантин в Україні призвів ринок нерухомості до кризового періоду, якому довелося впасти в «сплячку». Будівництво нових об’єктів призупинилося, а попит суттєво впав. Тому за останні роки в Україні збільшилася кількість банкрутств на будівельному ринку. До них додалися «Аркада» Костянтина Паливоди.  

Але, як повідомляють на сайті https://www.epravda.com.ua/news/2020/12/21/669377/  столичний забудовник заявив про плани взятися за добудову будинків «Аркада».  Нещодавно головним кандидатом на роль нового забудовника вважалася компанія Київміськбуд, але після перемовин з усіма великими забудовниками Києва, єдиною стабільною компанією, яка володіє достатніми потужностями, щоб добудувати 39 об’єктів банку Аркада, є Stolitsa Group

Особливості продажу квартир в новобудовах

Ринок української нерухомості все більше розширюється новим житлом, не тільки в центрах міста, але й на околицях. У будівництві використовуються сучасні технології та матеріали. Сьогодні існує безліч пропозицій щодо купівлі житла на будь-які вибагливі смаки, – як для тих, хто хоче придбати елітне житло преміум-класу, так і для любителів тихого спокійного життя в районах передмістя. У будь-якому разі вибір квартири — питання індивідуальне, яке залежить від багатьох обставин. Важливі не лише квадратні метри житла, а й усе, що їх оточує!

Переваги проживання в новобудові:

1. Купівля з перших рук;

2. Якісні новітні комунікації;

3. Зручне планування;

4. Наявність датчиків рівня води і газу;

5. Автономні пожежні сповіщувачі;

6. Можливість створення дизайну за своїм бажанням.

Нове житло це завжди нові можливості і нові перспективи у житті. Від того, яким буде ваше житло залежить рівень вашого добробуту та розвитку. Головна перевага покупки квартири в новобудові - це те, що ви заїжджаєте в абсолютно нове житло, з «чистою» історією.  І це головний аспект при вирішенні покупки житла. Купуйте надійне та якісне житло від забудовника та змінюйте своє життя на краще! Живіть в квартирі своєї мрії! Нове житло - це комфорт і надійність на роки!