Зона відчуження – це одне з найбільш кінематографічних місць на Землі. Чортове колесо в безлюдному парку розваг, будинки, на балконах яких ростуть дерева, вулиці, де гуляють лисиці, реактори та градирні, прикрашені муралами… Ці неймовірні пам’ятки катастрофи надихають письменників, кінорежисерів, художників і скульпторів з усього світу. Якщо ви теж мрієте побачити міста, де більше не живуть люди, приїздіть у Чорнобиль. Екскурсія https://trips-to-chernobyl.com/uk/ сюди – це ковток натхнення та яскравий, але нелегкий досвід водночас. А замовити тур завжди можна у «Trips-to-Chernobyl».

Екскурсія в Чорнобиль

Під час подорожі ви побачите дуже багато цікавого, а саме – покинуті міста, ЧАЕС та відомі локації території відчуження.

  1. Територія міст-привидів: покинуті будинки, лікарні та дитячі садочки, спортивні споруди, магазини та інші цікаві локації. Ви побачите місце, де лікували перших ліквідаторів, погуляєте по кімнатах дитсадочку, де діти залишили свої іграшки, побачите старий продуктовий магазин і зможете сфотографуватися поруч із поліцейським відділом.

  2. Покинуті транспортні вузли. Вокзал, де досі чекає відправлення поїзд-привид, старий напівзатоплений причал та інші подібні об'єкти – ці локації ви точно не зможете забути.

  3. Зони радіаційного забруднення. Туристи побачать рудий ліс, Міст смерті, звідки жителі Прип’яті бачили пожежу на ЧАЕС, а також музей техніки.

  4. Військові об’єкти. Відвідаєте закрите військове містечко Чорнобиль-2 та ЗГРЛС «Дуга-2» – вежу, з якої населення мали сповіщати про загрози з повітря.

  5. Екскурсія в Чорнобиль на ЧАЕС. Територія станції – це реактори, «Арка», градирні та ще багато цікавого.

Чому саме «Trips-to-Chernobyl»?

Якщо ви вирішили побувати у Зоні відчуження, зверніться у «Trips-to-Chernobyl». Ви зможете замовити маршрут на 1-2 чи 3-5 днів за індивідуальним маршрутом та доступною ціною.

Спеціалісти компанії зроблять все, щоб туристи побачили Прип’ять такою, як вона є – таємничою, атмосферною та дуже щирою водночас. Під час екскурсії ви дізнаєтеся, чи справді існують мутанти, хто винен у вибухові на ЧАЕС, скільки ще люди не зможуть жити на території Зони, чому в Чорнобилі створили заповідник, як охороняють Зону тощо.

Група буде гуляти тільки по безпечних доріжках, а кожен з її учасників отримає індивідуальний дозиметр. Екскурсоводи ознайомлять вас із правилами безпеки та пояснять, як мікродози радіації впливають на організм (попереджаємо одразу – виключно позитивно)!