До оформлення ванної кімнати потрібно підходити максимально відповідально. Адже це місце призначене не тільки для прийняття гігієнічних процедур, але також для розслаблення і відпочинку.

Те, як буде сприйматися приміщення, багато в чому залежить від облицювання стін. Традиційно у ванній використовується керамічна плитка. Вона представлена ​​в різних стилях, тому створити «ідеальний» інтер'єр не складе труднощів.

Мінімалізм

Сьогодні найбільш популярне рішення для ванної кімнати — це мінімалізм. Така керамічна плитка у м Києві представлена ​​в декількох варіаціях. Так, відмінно під концепцію мінімалізму підходить плитка, поверхня якої імітує мармур. Вона до того ж виглядає дуже дорого, відрізнити її від натурального каменю практично неможливо. Вона може навіть імітувати його рельєфну поверхню.

Концепція мінімалізму у ванній кімнаті передбачає використання монохромних відтінків. Тому слід відмовитися від плитки яскравих кольорів. А щоб інтер'єр не видався надто нудним, можна додати в нього кілька контрастних акцентів.

Можна також вибрати однотонний кахель, але з незвичайним ефектом. Наприклад, дуже красиво виглядає плитка, в текстурі якої передбачені вкраплення кришталевого скла.

Кантрі

Якщо хочеться створити у ванній кімнаті більш затишну та комфортну атмосферу, то варто звернутися до стилю кантрі. Така плитка представлена ​​в ніжних та пастельних відтінках. Вона також може мати різні декоративні ефекти, наприклад ефект старовини або потертості.

Східний стиль

Для ванних кімнат відмінно підходить східний стиль, адже він сприяє розслабленню і релаксації. Таку плитку можна купити на сайті https://www.opoczno.com.ua/. Вона має насичені теплі відтінки й характерні східні орнаменти.

Однак необхідно враховувати, що східний стиль підходить тільки для просторих приміщень. Якщо ванна кімната має обмежену площу, то вона буде здаватися ще менше.

Класичний стиль

Для оформлення ванної кімнати використовуються два види плитки: верхню частину стіни облицьовують плиткою світлого відтінку, а нижню — темнішого. Вона може бути прикрашена орнаментом. Однак колірна схема малюнка повинна збігатися із загальною колірною гамою.

Плитка від бренду Opoczno

Вибір плитки — це завжди відповідальний захід. Хочеться, щоб вона була і красивою, і якісною. Таку пропонує польський бренд Opoczno. В його каталозі за посиланням https://www.opoczno.com.ua/kolektsiyi/kimnata-vanna-kimnata/ представлений широкий вибір колекцій для ванної та інших кімнат. Знайти ідеальний варіант, який допоможе створити інтер'єр мрії не складе труднощів.