Французи — великі поціновувачі вина. Їх вважають однією з найжиттєлюбніших націй. Все тому, що вино не тільки виводить токсини з організму, а й володіє антистресовим ефектом. Тому бокала червоного за вечерею буде достатньо, щоб покращити настрій.

Але, щоб підвищити рівень щастя в крові хлопця, Каберне Совіньйон чи Піно Нуар буде недостатньо, навіть якщо подарувати відразу 2 пляшки. Треба вміти правильно підібрати подарунок, щоб максимально задовольнити потреби отримувача. Як це зробити і який презент обрати — розповідаємо у сьогоднішній статті.

Подарунки, які зроблять хлопця щасливішим

Мова йде про презенти, які задовольнять не лише його матеріальні потреби, а й сприятимуть емоційному піднесенню. Беріть до уваги інтереси представника чоловічої статі й обирайте те, що йому підходить:

1. Усе, що пов’язане з фотографією. Подарунки підходять не лише для фотографа. Можливо, у чоловіка романтична натура і він любить зберігати фото не в пам’яті телефону, а в альбомі. Новий об’єктив, магніти з фотографіями, фотоапарат моментального друку чи урок з професійної обробки фото — що йому більше потрібно?

2. Стрибок з парашутом — для любителя екстремальних вражень. Індивідуальний чи з інструктором — залежить від рівня підготовки. Перегляньте доступні варіанти на сайті Бодо https://www.bodo.ua/pryzhki-s-parashyutom/ — вони знають, як добитися “вау” від отримувача й змусити хотіти ще. У них ви знайдете подарунок коханому, сестрі-школярці та навіть бабусі!

3. Намет викличе захоплення в того, хто обожнює відпочинок на природі. А якщо ви погодитеся піти з ним у наступний похід з ним — його радості не буде меж!

4. Кавова машина. Багато чоловіків цінують спільний сніданок — починати новий день разом дуже зближує. Нехай ранкова кава принесе більше теплих моментів у ваше життя.

5. Сертифікат на враження — завжди хороша ідея. Подаруйте можливість відчути щось нове.

Пам’ятайте: ваш подарунок повинен показати, наскільки сильно ви цінуєте коханого.

Як обрати крутий подарунок бойфренду

Коли приходить час вибирати подарунок хлопцю, виникає більше труднощів, ніж коли справа стосується подруги. Це може бути через погане розумінням його інтересів. Як вийти із ситуації, коли зовсім не знаєте, що подарувати? Ось вам дієві лайфхаки:

  • Шукайте підказки. Чоловіки, як і жінки, часто говорять про свої бажання. Можливо, ви нещодавно ділилися планами на майбутнє та він вже озвучив, що йому потрібно. “У мене зламався кабель від навушників” — ви повинні зрозуміти цей прозоріший, ніж нове скло, натяк.
  • Підтримуйте його хобі. Можливо, він колекціонує якісь фігурки або обожнює складати Lego — слідкуйте за новинками й сміливо їх даруйте.
  • Попросіть написати його власний wish-лист. У вас буде цілий список потрібних йому речей на рік вперед. Навіть, відкрито сказавши про свої потреби, зберігається інтрига, оскільки чоловік точно не знає, що ви подаруєте йому на цей раз.
  • Запитайте його друзів. Вони завжди знають, що потрібно товаришу й навіть допоможуть вам обрати.

Оточіть коханого увагою, турботою, коханням, обіймами й теплими розмовами — і тоді сплеск окситоцину зробить чоловіка найщасливішою людиною у світі.