На триваючому в Майамі тенісному турнірі Miami Open визначилися дві учасниці фінального матчу. Першою стала австралійка Ешлі Барті, яка займає перше місце в рейтингу WTA. Австралійка спочатку була головною фавориткою на перемогу в турнірі, що вона підтвердила, вийшовши у фінал Miami Open. Зробити безпечну ставку на її перемогу в турнірі можна, використовуючи рейтинг букмекерських контор, який допоможе вибрати надійного букмекера з високими коефіцієнтами, своєчасними виплатами та швидким розрахунком ставок.

У півфіналі Miami Open Барті зустрілася з першою ракеткою України й за сумісництвом п'ятим номером світового рейтингу WTA Еліною Світоліною. Гра тривалістю одна година 29 хвилин завершилася з рахунком 6:3, 6:3. На рахунку української тенісистки два набрані очки на подачі на виліт, одна подвійна помилка та два реалізовані брейк-поінти із семи за матч. Переможниця зустрічі зробила одну подвійну помилку, записала на свій рахунок сім очок на подачі на виліт і реалізувала п'ять брейк-поінтів із 14 за матч.

Барті спочатку була фавориткою зустрічі, але від Світоліної очікували боротьби в матчі, проте українка не змогла нав'язати боротьбу та створити проблеми лідеру жіночого тенісу.

Першу партію Барті почала з реалізованого брейку й упродовж першого сету не дала українці наблизитися і зрівняти рахунок. Сценарій другого сету майже нічим не відрізнявся від першої партії. Українка часом включалася в боротьбу та навіть узяла гейм на чужій подачі, але розвинути перевагу не змогла.

Поразка в кроці від фіналу завжди прикра, але, коли програєш найсильнішій спортсменці, можна знайти й позитивні моменти. Крім ігрового досвіду на вищому рівні, ніхто не скасовував призові та рейтингові очки, зароблені на турнірі в Майамі. Для Еліни це особистий рекорд на престижному турнірі, оскільки на Miami Open вона ще жодного разу не виступала в півфіналі. Набрані очки на турнірі дали змогу поправити її становище в чемпіонській гонці, що дає шанси на четвертий поспіль вихід на Підсумковий турнір. У рейтингу WTA Еліна Світоліна збереже п'яте місце після завершення турніру в Майамі.

Переможець змагання в Майамі стане відомий у суботу 3 квітня. У вирішальному матчі зіграють австралійка Ешлі Барті та представниця Канади Б'янка Андреєску, яка посідає дев'яте місце в рейтингу WTA. Для спортсменок цей матч стане першим на професійному рівні.