Швидкість, розмір, вага, дальність проїзду, надійність і вартість - ось лише деякі з факторів, які необхідно враховувати, перш ніж купувати електросамокат для бездоріжжя. Ознайомившись з цим керівництвом ви дізнаєтесь, на що важливо звертати увагу, щоб ви вибрали для себе гідний електросамокат.

Проведемо аналіз характеристик, які впливають на якість їзди на електросамокаті з великими колесами.

Розмір колеса

Їх виробляють діаметром від 4 до 12 дюймів. Фахівці радять не купувати самокати, що мають діаметр колеса менше, ніж 8 дюймів. Коли колесо маленького розміру, їздити на електросамокаті важко: доводиться підбирати рівні ділянки, інакше можна застрягти в вибоїнах і навіть малесеньких ямках.

На якість руху впливають шини: цільні або заповнені повітрям. Накачані повітрям колеса забезпечують більш м'яку їзду. Правда і тут є нюанс у вигляді проколів і порізів шин і подальшого їх ремонту або заміні.

Електросамокат Kugoo купити за вигідною ціною ви можете, відвідав інтернет-магазин kugoo-ua.com!

Підвіска

Вона допомагає усунути тільки сильні удари. Електросамокат, у якого колеса великого діаметра заповнені повітрям, без підвіски забезпечить більш плавну їзду на відміну від самоката з підвіскою але маленькими литими колесами.

Рекомендуємо купувати транспорт з великими (8 або 10 дюймів) колесами, накачаними повітрям. Якщо планується їздити по бездоріжжю, вибирайте самокат, який має товсті шини з камерами в сукупності в підвіскою.

Швидкість

Вона залежить від потужності двигуна, ваги людини, тиску в шинах, поверхні, по якій проїжджає електросамокат kugoo м2. Зазвичай швидкість розрахована на людину з масою 70 кг, що використовує рівну і гладку поверхню, з правильно накачаними шинами.

Запас ходу

Для кожного виду електросамоката вказуються свої діапазони. Більшість з них орієнтуються на вагу водія в районі 70 кг, рівну дорогу, нову акумуляторну батарею і теплу погоду. При виборі транспорту за ціною майте на увазі, що на недорогу техніку встановлені дешеві акумулятори. З кожною підзарядкою кількість заряду буде зменшуватися. День, коли доведеться купувати нову батарею настане скоро.

Чим більше ємність у батареї, тим більшим буде запас ходу. У більшості дешевих неякісних самокатів реальний пробіг на одній зарядці досягає всього лише 6-10 кілометрів. Хороший акумулятор має запас їзди від 15-25 кілометрів і вище.