абонентське юридичне обслуговування

Власник навіть невеликого бізнесу регулярно опиняється в спірних ситуаціях, які вимагають правових рішень. І якщо проблем спочатку трохи і можна звертатися до юриста лише разово, то в подальшому консультацій з фахівцем в області права стає все більше. Перед підприємцем постає дилема: найняти постійного співробітника в штат або замовити абонентське юридичне обслуговування у компанії з гарною репутацією, де працюють професіонали.

Чому не варто наймати постійного працівника?

На перших порах бізнесмен не може виділити великий бюджет на зарплату юристу. Це не завжди доцільно, адже більшість дрібних завдань здатний вирішити навіть випускник з юридичного ВНЗ:

  • скласти договір;
  • стягнути невеликий борг;
  • вести документацію;
  • представляти в суді, якщо компанія фігурує як третя особа.

Але варто організації опинитися в непростій ситуації, наприклад, якщо подадуть позовну заяву клієнти або почастішають візити контролюючих органів, новачкові самостійно буде непросто впоратися з поставленим завданням. Мало хто з підприємців хоче, щоб для початківця юриста така справа стала просто можливістю набити власні шишки, набратися досвіду.

Невеликій компанії невигідно в економічному плані тримати в штаті відмінного фахівця, адже його послуги оплачуються дорого. Він буде вирішувати складні питання всього кілька разів за 2-3 місяці, а весь інший час займатися рутинною роботою з документами, з чим справиться будь-який юрист.

Рішення є: скористатися послугами абонентського юридичного обслуговування. Так, можна заручитися відмінною професійною підтримкою, при цьому заощадити на витратах. Бізнесмен буде задоволений результатами захисту, при цьому не доведеться переплачувати.

Переваги абонентського формату

Делегувати деякі правові завдання можна спеціалізованим об'єднанням. Абонентський формат передбачає не разове звернення за конкретною допомогою, а довгострокове плідне співробітництво, яке вигідно для обох сторін. За наступним посиланням можна почитати детальніше про переваги абонентського юридичного обслуговування https://alvaprivacy.ua/ua/publikatsiji/perevagi-abon-obslugovuvannya.

Власник компанії може викликати адвоката при необхідності, щоб той вирішував певні завдання. Це дозволяє не переплачувати за оклад (знаходження фахівця на робочому місці), а також відсутній ризик опинитися в неприємній ситуації без повної юридичної допомоги. У абонентського юридичного обслуговування є багато очевидних переваг:

  • гнучка тарифікація, клієнт сам вибирає, за що буде платити, від яких послуг відмовитися;
  • не доведеться надавати новому співробітнику робоче місце, всі питання юрист вирішує в офісі фірми, що займається аутсорсингом;
  • якщо користуватися послугами абонентського юридичного обслуговування, не потрібно переплачувати за лікарняні, відпускні, медстраховку, робити відрахування в пенсійний і страховий фонди;
  • захист кожен день, фірма в будь-якому випадку надає адвоката, тому підприємець може не переживати, що співробітник за день до важливого судового процесу просто піде на лікарняний;
  • юристи є кваліфікованими досвідченими фахівцями, вони готові впоратися із завданням будь-якої складності.

Співпраця з адвокатською компанією допоможе позбутися від головного болю, пов'язаного з переплатами штатним співробітникам, а також недостатнім досвідом юриста.