Домашні свята актуальні як і раніше. Організаторам заходів варто подбати не тільки про різноманітне меню для застілля - приділіть увагу сервіровці. Красиво оформлений стіл справляє враження на гостей.

Насамперед варто придбати столові сервізи і прилади. Сьогодні вони доступні в Інтернеті.

Що пропонує i-posud?

Відвідайте магазин посуду, щоб підібрати продукцію брендів:

  • Maxmark;
  • Luminarc;
  • Krauff;
  • Wellberg;
  • BergHOFF;
  • Fissman;
  • Bohemia.

Каталоги дозволяють детально ознайомитися з товарами цих та інших виробників. Різноманітність брендів забезпечує широкий діапазон цін.

Крім сервізів і столових приладів в асортименті доступна різна кухонне начиння, інструментарій. Купувати вироби можна як оптом, так і в роздріб. Слідкуйте за акціями, щоб замовляти посуд за самою вигідною ціною.

Відправить покупку інтернет-магазин в будь-яке місто України

Купуємо столовий сервіз

Порівняння варіантів починається з бренду - перевага віддається продукції авторитетних виробників. Далі сервізи перевіряють за параметрами:

Призначення. У продажу можна знайти сервізи на 2,4,6,12 персон.

Види тарілок. Зазвичай використовуються кілька варіантів - глибокі, дрібні, закусочні, пиріжкові. До деяких комплектів додаються овальні та круглі блюда для подачі їжі.

Комплектація. Крім тарілок в наборі можуть йти сільнички, перечниці, соусники.

Матеріал виготовлення. Найчастіше застосовуються фарфор, фаянс та кераміка. Це екологічні і міцні матеріали, вони відрізняються довговічністю.

Звертається увага на дизайн. Предмети в сервізі можуть бути однотонними, з візерунком чи картинкою. Вибирається набір індивідуально з урахуванням уподобань господарів або під інші елементи сервіровки.

Нюанси вибору столових приборів

Ножі, ложки, вилки - все це обов'язково використовується в домашній сервіровці. Необов'язково задіяти всі доступні види виробів. Досить буде одного ножа, однієї вилки. Ложок має бути дві - одна подається для основних страв, друга застосовується для десертів.

Купувати столові прилади краще комплектами. Звертайте увагу на наповнення набору, якість виробів. Найкраще використовувати ложки з нержавійки - вони міцні, стійкі до корозії і безпечні. Алюмінієві вироби обійдуться дешевше, але вони недостатньо міцні і екологічні.

Дизайн столових приладів може бути як простим, так і незвичайним - оригінально оформляються рукоятки виробів.

Варто перевірити візуально куплені прилади. Поверхня їх повинна бути гладкою, блискучою.