Всім без винятку відомо, що дитинство – це пора найбільш активного розвитку організму і людині в цілому. Ось як ви гадаєте, чим можливо заохотити дитину проявляти інтерес до нових цікавинок та до пізнання чогось нового? Абсолютно вірно, щоб отримати позитивний ефект з дитиною потрібно не просто гратися, а гратися вивчаючи. Уже не раз доведено на практиці, що повноцінний розвиток просто неможливий без активних ігор на свіжому повітрі.

Ось тому для таких цілей існують дитячі ігрові майданчики. Саме на ігрових майданчиках дітлахи з користю проводять свій вільний час. Там у них є змога поспілкуватися з однолітками, та весело провести час. Варто відмітити, що на сьогоднішній день існує велике різноманіття ігрового обладнання. Але серед усіх атракціонів діти різного віку з радістю обирають гірку дитячу. Даний ігровий елемент створено не лише для покращення настрою. Від дитячої гірки можливо отримати багато користі. Але при умові, якщо вона безпечна і виконана із якісних матеріалів.

На що звернути увагу при виборі?

Обираючи дитячу гірку обов’язково звертайте увагу на наявність необхідних сертифікатів, які підтверджують якість виробу. Також візуально оцініть виріб на наявність пошкоджень. І не зайвим буде переконатись у міцності конструкції. В першу чергу це стосується пластикових моделей. Щоб обрати якісну гірку, а саме головне відповідну саме для вашої дитини слід відштовхуватись від наступних особливостей:

  • Варто визначитись з призначенням. Вони бувають для дитячих майданчиків, для домашнього подвір’я, і навіть для дому.
  • За виконанням дитячі гірки також існують різні. Це класична одна гірка, або багатофункціональний комплекс, який включає в себе гойдалки, турніки та інше.
  • Саме важливе підібрати відповідний спуск. Адже для дітей віком від трьох до п’яти років рекомендовано обирати гвинтовий. А для дітлахів доросліше підійде прямий спуск.
  • Що стосується максимального навантаження, так цю інформацію можна дізнатися в паспорті на гірку.

Яку обрати дитячу гірку?

Сьогодні можна знайти дитячі гірки виконані із самих різноманітних матеріалів. Це дерево, пластик, метал, та надувні моделі. Але рекомендується при виборі звернути окрему увагу на дитячі гірки із склопластику. Тому що цей матеріал має ряд певних переваг. Сама головна перевага виробів із склопластику полягає у безпечності. Оскільки склопластик нетоксичній матеріал і не несе шкоди для навколишнього середовища.

Це означає, що він максимально безпечний для контакту із дітьми. Ви напевно спитаєте: чому варто обирати гірки із склопластику? А все дуже просто, тому що вони обладнані надійними бортиками, що попереджують травмування. А спеціальні захисні ковпачки приховують усі кріплення. Нетоксичний, міцний матеріал, плавне ковзання також можна віднести до основних переваг.