Незважаючи на солідний вік автомобілів BMW 5 Series, багато з них залишаються основним вибором споживача при покупці престижного авто, і не важко здогадатися чому. Навіть враховуючи серйозну конкуренцію, яку створюють Audi A6, Mercedes E-Class та Jaguar XF, це авто все одно лідирує в декількох ключових напрямках.

Без сумніву, автомобіль 5 Серії являє собою втілення розкоші з найкращою у сегменті динамікою. Ви побачите, як майстерно виконано його інтер'єр з високоякісних матеріалів, навіть якщо він і здасться вам трохи старомодним порівняно з більш сучасними суперниками. Разом з тим, BMW 5 Series комфортний, стабільний, маневрений та практичний, а надшвидкісний М5 демонструє динаміку притаманну суперкару. Детальніше прочитати, як ми тестували автомобіль, можна тут .

Силовий агрегат

Саме через те, що базовий 4-циліндровий двигун застосовано у автомобілі 5 Серії, ви можете бути впевнені в його потужності та ефективності, враховуючи показник витрати палива 6.92 л/100 км по автомагістралі. Двигун комплектації середнього рівня 5 Series — рядний 6-циліндровий двигун з турбонаддувом. Турбодизель, також, використовує технологію рядних 6 циліндрів, генерує неймовірні 560 Н-м обертального моменту, та з легкістю перевершує бензиново-електричну версію ActiveHybrid 5 в економії палива. В доповнення, якщо не згадувати про економічний дизельний двигун, показник витрати палива більш дорогої гібридної версії (9.05 л/100 км) всього на дві позначки кращий ніж у версії 535і, а по автомагістралі цей автомобіль навіть економічнійший. Очолює асортимент силового агрегату V8 з подвійним турбонаддувом 4.4 л, який установлено в модифікації 550і та М5. Всі автомобілі БМВ стандартно обладнані заднім приводом. Серед модельного ряду, лише М5 пропонує вибір механічної трансмісії.

Інтетр'єр та екстер'єр

BMW 5 Series 2016 р. демонструє широку, сконцентровану в полі зору водія приладову панель та численні елементи управління. Засоби налаштування клімату, аудіо та динаміки авто загалом прості у користуванні. Хоча, великий центр управління з права від перемикача передач потребує детального вивчення — тож, ми рекомендуємо присвятити цьому час перед тим, як виїжджати на дорогу.

Дизайн зовнішньої форми БМВ 5 Серії, без перебільшень, знаменує справжню атлетичність. Спереду знаходиться обов'язкова роздільна решітка радіатора, по-бокам витончена виштамповка, а корма демонструє оригінально звужений багажник та контурні стрічки LED-фар.

Що нового у 2016 р.?

У 2016 р. автомобіль 5 Серії отримав незначні оновлення. А саме, електропривод дверей багажника та акустична система Harman/Kardon зараз передбачені стандартно у версії 550і, в той час, як решта моделей отримали розширені можливості USB та Bluetooth синхронізації.

В BMW 5 Series вам сподобається

Плавна їзда.

Наявний дизельний двигун.

Високий рівень звукоізоляції кабіни.

В БМВ 5 Серії вам може не сподобатись

Не відрізняється надзвичайно захоплюючим управлінням.

Поведінка М5 на дорозі не настільки відточена як раніше.

Велика власна вага автомобіля.