Ви всі йдете до оптика, щоб отримати окуляри, що відпускаються за рецептом - вам це очевидно, адже такі окуляри повинен виготовляти професіонал. На жаль, це не так очевидно для вас, коли справа стосується сонцезахисних окулярів. Тим часом неправильно виготовлені сонцезахисні окуляри можуть представляти серйозну загрозу для вашого зору.

Сонцезахисні окуляри - це не просто модний аксесуар

Майже всі виглядають більш стильно в темних окулярах, але потрібно пам’ятати, що такі окуляри - це не лише модний аксесуар. Їх найголовніше завдання - захистити ваші очі від сильного сонячного світла. Тому, слід купити  окуляри полароїд, які відповідають сучасним тенденціям та забезпечують вашим очам належний захист. Найголовніше - такі окуляри мають відповідні УФ фільтри.

Які фільтри повинні мати сонцезахисні окуляри?

Основним та найважливішим фільтром є, звичайно, УФ-фільтр. Фільтр може бути різної сили. Він повинен захищати нас від UVA, UB та UVC випромінювання. Окуляри з основним фільтром можна носити в умовах рівномірного перебування на сонці. Правильно підібрані окуляри повинні бути адаптовані до зовнішніх умов та чутливості ваших очей.

 Окуляри з поляризуючим фільтром - також цікаве рішення. Такі окуляри усувають шкідливе для очей світло. Йдеться про світло, яке відбивається від яскравих поверхонь. Такі окуляри будуть корисні не тільки в сезон відпусток, але і взимку. Вони незамінні під час катання на лижах. Скільки світла пропускають такі окуляри, залежить від УФ-фільтра, який використовується при їх виробництві. Пам’ятайте, що темні окуляри без фільтра пропускають в очі більше шкідливого світла, ніж у випадку, якщо ходити взагалі без сонцезахисних окулярів.

Готовий до будь-якої погоди - фотохромні окуляри

Рішення, яке слід розглянути - це фотохромні окуляри, які реагують на зовнішні умови. Лінзи темніють залежно від інсоляції. Завдяки цьому ваші окуляри досить яскраві в приміщенні, а коли ви виходите на сонячну вулицю, вони перетворюються на сонцезахисні окуляри.

УФ-випромінювання шкідливе для людського ока. Це може спричинити кон’юнктивіт, запалення рогівки і навіть пошкодити структуру сітківки. Тому не можна недооцінювати необхідність носити сонцезахисні окуляри. Їх також можуть використовувати всі, хто страждає на порушення зору. Все, що вам потрібно зробити - це надіти сонцезахисні коригуючі лінзи.