Японські клени привносять в сад нотку східної екзотики. У них глибоко вирізані мереживні листя і прекрасні кольори - оранжевий, фіолетовий, пурпурний і строкатий. Десятки різновидів сортів клена дають невичерпні можливості складання композиції, особливо в садах в японському стилі, але також і при створенні рокария. Ви зацікавлені в покупці? Ласкаво просимо в магазин «Rovinsky Garden» в Києві, де можна купити японський клен ціна якого доступна і залежить від розміру, віку, сорту дерева досить просто. Пропозиція магазину включає:

  • Великий японський клен Japanese maple, acer palmatum Atrolineare.
  • Бонсай Лоропеталум китайський Loropetalum chinense Red.
  • Бонсай клен тріроздільній Acer Buergerianum.
  • Великий Японський клен Japanese maple, acer palmatum Aka Shigitasu Sawa і інші види.

Японський клен - особливості вирощування:

Найбільш важлива для них родючий, постійно вологий, але добре дренований грунт із слабокислою реакцією. У щільному, важкому і глинистому ґрунті рослини замерзають або навіть гинуть. Ідеальне місце - це сад, з усіх боків захищений рослинністю або будівлями, нижче, ніж решта території, бажано біля води. Багато сортів чутливі до морозів, тому не купуйте рослини, завезені з країн з більш м'яким кліматом. Клени не люблять надмірних добрив, досить добре підготувати субстрат і обробити його на початку, або удобрювати раз на рік на початку сезону комплексним добривом. Садити рослини можна як на сонячному місці (краще забарвлення листя), так і в напівтінистому місці (бордова листя можуть стати зеленими). Сорти з жовтим листям краще вирощувати в півтіні, так як листя легко обгорають на повному сонці.

Зростаючий інтерес до мистецтва бонсай і поширення цього хобі по всьому світу поступово перетворюють наше бачення в реальність. Японський клен у вигляді бонсая дуже популярний для оформлення офісів, і садів в квартирі. У магазині «Rovinsky Garden» купити бонсай не складе проблем. У каталозі представлені такі види як: бонсай клен тріроздільній Acer Buergerianum, бонсай Лоропеталум китайський. Ці різновиди клена Надзвичайно красиві дерева з витонченого ажурними віяламі листя на тонких гіллястіх пагонах. Бонсай - ідеальне дерево для невеликого саду. Відповідно до джерел, японці включили його в свої традиції ще в 8 столітті нашої ери. Його вирощували як бонсай протягом декількох століть, як в Японії, так і в Китаї. У магазині «Rovinsky Garden» в Києві бонсай купити можна за найдоступнішою ціною з доставкою. Не втрачайте часу, оформляйте покупку прямо зараз!