Дивовижно, але цей тип меблів здатен гармонійно доповнити будь-який інтер'єр. Не має значення, який стиль ви оберете. Чи це буде лофт, чи щось більш футуристичне. Та хоч оберіть класичний дизайн, оздобивши приміщення "під старовину". Все одно скляний стіл стане справжньою окрасою. Він одразу займає центральне місце в інтер'єрі та привертає до себе увагу. Головне − скляний стіл гармонійно доповнить та прикрасить кімнату, підкреслить ваш задум та продемонструє відвідувачам ваш бездоганний смак. 

Лофт

Це найпростіше завдання. Коли ми хочемо, щоб житлове приміщення виглядало, як промислове, як фабричне, нам потрібно додати простору та світла. Зробити так, щоб глядач бачив всю велич кімнати одразу. Щоб окремі предмети не закривали йому поле зору. Для досягнення цієї мети ідеально підійде скляний стіл. 

Єдина умова − не потрібно ставити будь-що з меблів в самому центрі. Бо тоді всі інші площини та лінії приміщення будуть порівнюватись з обрисами цього предмета. Скляний стіл − не виняток з правила. Поставте його на відкритому місці, трохи далі від стіни, але не по центру. Якщо місце столу трохи зміщено, то здається, що кімната має надзвичайно велику площу. Таку велику, що навіть стіл губиться у цьому відкритому просторі. Власне, так й має виглядати справжній лофт. А стіни з необробленої цегли чи зі штучно нанесеною текстурою бетону, це вже вторинне. 

Футуристичний

Ось тут нам потрібно взяти стіл, виготовлений з кольорового скла. Синій колір підходить ідеально. Візьміть такий стіл та використайте будь-яке джерело світла, щоб підсвітити його знизу. Вуаля! Ваша кімната почала виглядати, як капітанський місток справжнісінька космічного крейсера, що мандрує безкрайніми просторами галактики.

Саме цей простий трюк використовують люди, що відповідають за декорації на зйомках науково-фантастичних фільмів. Нічого складного − просто скляний стіл з підсвіткою. Й ми отримуємо надзвичайно футуристичний інтер'єр.

Класичний

Працюючи зі звичайними інтер'єрами, ви маєте пам'ятати лишень два простих правила. Перше: скло має бути прозорим або димчастим. Друге: ніжки мають бути металевими та якомога тонкішими. Це створює ефект невагомості. Здається, що стіл "летить" у повітрі. Або, принаймні, важить не більше, ніж маленька пір'їнка. 

Єдине виключення з цього правила: масивні гарнітури, де стіл та стільці виконані в одному стилі. Тоді ніжки стола губляться на фоні ніжок стільців. Комплект виглядає, як єдине ціле. Оточіть його правильними меблями, й у вас все вийде. Не забудьте про килим. Дуже важливо, на чому саме стоїть стіл. 

Під старовину

Скло − тільки прозоре, фурнітура − тільки золота. Й ніхто не згадає, що в часи Людовика XVI ніяких скляних столів не було. Додайте ще якусь автентичну деталь, типу годинника з маятником. Поставте його прямо на стіл. Якщо немає годинника, то можна використати свічник. Канделябр з позолотою підійде ідеально. 

От і все. Ваш скляний стіл буде виглядати старовинніше, ніж експонати в обласному історичному музеї. Далі вже все залежить від вашої уяви та натхнення. Можна робити хоч бароко, хоч рококо. 


Джерело - https://vetromebel.com/catalog/glass-tables/