Циркулярний насос – базовий елемент опалювальних систем з примусовою циркуляцією, змушує рухатися теплоносій всередині системи (багатоповерхові будинки з розгалуженою системою труборазвода). Циркулярний насос сприяє подоланню теплоносієм опору в трубі. Створюючи певні перепади тиску, насос циркулярний сприяє подоланню суми гидравличных втрат на тертя і підтримки рідин в постійному русі.

Якжо ви бажаєте дізнатися вартість циркулярного насосу, то зробити це можна в розілі циркуляційний насос ціна львів.

Циркулярний насос абсолютно незамінний для підтримки тиску і стабільного напору при установці в заміському будинку газових/електричних нагрівачів, електродних котлів. Циркулярний насос широко застосовується для гарячого водопостачання, в радіаторних і геотермальних системах опалення, для теплих підлог.

У нас можна купити твердопаливні котли львів.

Циркулярні насоси підрозділені на «мокрі», занурені ротором в середовище, і «сухі», мотор яких не стикається з водою. «Мокрі» не мають вентилятора, бо дешевше і набагато тихіше «сухих». Теплоносій, що проходить через корпус пристрою, що охолоджує двигун і виконує роль мастила для деталей. Рідина повинна циркулювати в насосі безперервно, бо даного типу насоси встановлюють строго горизонтально. Не потребують технічному обслуговуванні, вони, однак, мають ККД не більше 45%, тому застосовні для невеликих систем опалення/ гарячого водопостачання, кондиціонування// вентиляції – ідеальні для котеджів, невеликих і середніх розмірів будинків.

Якісний циркулярний насос можна придбати в espo львів.

ККД «сухих» насосів досягає 70 відсотків, а тому вони застосовуються не лише в побуті, але й у великих опалювальних системах.

При виборі насоса необхідно враховувати: умови експлуатації (зокрема, температуру теплоносія, речовини, що використовуються в якості теплоносія/їх процентний вміст у розчині, діаметр трубопроводу), продуктивність (виходячи з умов максимальної завантаженості), напір (з урахуванням гідравлічних втрат, що виникають в трубопроводі), глибину дзеркала води.