Установка кондиціонерів в квартирі починається з вибору місця розташування зовнішнього та внутрішнього блоків. Виконуючи монтаж кондиціонерів львів ціни, необхідно розташувати блоки таким чином, щоб вони могли ефективно функціонувати, не заважати оточуючим, бути доступними для обслуговування і були розташовані якомога ближче один до одного.

Особливості та правила установки зовнішнього блоку

Кондиціонер краще всього встановлювати під час ремонту. На першому етапі установки (під час чорнових робіт) можна встановити зовнішній блок, проштробити стіни та прокласти до них комунікації від зовнішнього блоку до місця майбутньої установки внутрішнього блоку, а також провести електропроводку. Кондиціонер споживає досить багато електроенергії, щоб захистити основний електричну ланцюг від перевантажень та виконуючи монтаж твердопаливних котлів львів ціни, необхідна окрема лінія електропроводки та автоматичний вимикач.

Установка зовнішнього блоку на стіну будівлі повинна проводитися гранично акуратно  з використанням страхувальних тросів. Вибираючи місце кріплення зовнішнього блоку кондиціонера, враховуйте необхідність періодичного обслуговування. Кондиціонер повинен бути надійно захищений від попадання води під час дощу та танення снігу. Для захисту зовнішнього блоку можна встановити козирок. Кронштейн для кріплення кондиціонера або для встановлення системи опалення , повинен відповідати необхідному навантаженню. По можливості бажано вибрати найменшу відстань між зовнішнім та внутрішнім блоками. Підключення та монтаж такої системи будуть менш витратними, крім того, в процесі експлуатації буде менше енерговитрат. Висотні роботи повинні здійснюватися лише кваліфікованими фахівцями  з застосуванням спецобладнання.

Наступний етап установки виконується після завершення всіх чорнових робіт, він включає в себе монтаж внутрішнього блоку, під'єднання до зовнішнього за допомогою трубок, заправку системи фреоном, підключення електроживлення та пусконалагоджувальні роботи.