Спалах пандемії COVID-19 призвів до зростання активності мережі. Більшість компаній почали ще інтенсивніше використовувати інтернет-послуги для ведення бізнесу, та цікавитися скільки коштує купити хостинг для сайту. Крім того, епідемія змусила потенційних клієнтів проводити більше часу в інтернеті, споживаючи доступний на ньому контент, а також відвідувати веб-сайти з пропозицією підприємств.

Давайте розглянемо п’ять найважливіших функцій, які повинен мати надійний хостинг, щоб підтримувати веб-сайт і забезпечувати постійний доступ до електронної пошти.

1. Надійність і гарантований час роботи

Перше, чого можна очікувати від надійного хостингу, це його гарантований час роботи. Послуга хостингу має характеризуватися найкоротшими простоями, і тому важливо, щоб гарантований провайдером SLA був на високому рівні, не нижче 99,5%. Безперервність веб-сайту дуже важлива, і коли він перестає працювати, навіть на короткий час, кількість відвідувачів також падає.

2. Швидкість роботи - пропускна здатність і час доступу

Користувачі інтернету нетерплячі і не сприймають тривале завантаження веб-сайтів. Отже, якщо хостинг недостатньо швидкий, завантаження сторінки може зайняти занадто багато часу і роздратувати відвідувачів. Це може змусити їх покинути веб-сайт ще до того, як вони ознайомляться з його вмістом і пропозицією компанії.

3. Масштабованість

Надійний хостинг повинен бути масштабованим, підготовленим до зростаючих потреб підприємства та збільшення кількості користувачів і клієнтів. Постачальник повинен мати можливість запропонувати вищий тарифний план, якщо це необхідно, і надати послуги з міграції на нове апаратне рішення, якщо це необхідно.

4. Безпечне розташування

У часи хмарної пропозиції географічне розташування послуг хостингу, відіграє все меншу роль. Чим ближче до вашого сервера пристрої користувача, тим коротший шлях до даних, і, як наслідок, швидше завантажується сторінка та передається інформація.

5. Наявність технічної підтримки

У разі раптових проблем з хостингом клієнту необхідно якомога швидше отримати допомогу від провайдера, яку пропонує команда технічної підтримки. Провідні хостинг-оператори надають пакет додаткових послуг, завдяки яким, окрім стандартного режиму відновлення збоїв, ви також можете скористатися послугою обслуговування в більш складних випадках. Однією з найнеобхідніших послуг хостингу є регулярне резервне копіювання даних.