Для того щоб людям було зручно прогулюватись та ходити по вулиці у нічний період часу вона має бути добре освітлена. На сьогоднішній день проблема економного освітлення існує у багатьох містах України. У великих містах це питання більш менш вирішується, а у маленьких – часто виникають ситуації, коли освітлення не вмикається цілодобово. Тому власникам квартир та будинків доводиться вирішувати дану проблему самостійно. Якщо встановити на вулиці звичайну лампочку, то світла від неї буде недостатньо для яркого та комфортного освітлення. Для цього якомога краще підійде світлодіодний прожектор або лед прожектор. Він по своїм технічним характеристикам є значно надійнішим – має ступінь захисту IP-65, що дозволяє використовувати його на відкритому дворі або вулиці. Також він значно ефективніше розсіює світло та освітлює більшу територію.

Як підібрати світильник для вулиці?

Найкращим освітлювальним приладом для відкритих територій, стадіонів, складів, вулиць, приватних будинків є – світлодіодний або лед прожектор. Його потужності цілком достатньо для освітлення як невеликих за площею об’єктів (парковок, дворів, вулиць, вивісок, банерів, вітрин магазинів) так і доволі великих (складів, ангарів, стадіонів). 

Потужні прожектори використовуються на футбольних полях. Так що сумніватись у їх надійності та довговічності не потрібно. Корпус прожектора є абсолютно герметичним, а захисне скло надійно захищає внутрішні елементи від попадання вологи всередину. Світильник однаково добре можна використовувати при будь-якій погоді. Крім того використання сучасних світлодіодних (led) технологій дозволяє значно економити електроенергію. Адже звичайна лампа розжарювання потужністю 60W потребує електроенергії в 8-10 разів більше ніж її світлодіодний аналог. Тобто для яскравого освітлення будинку або вулиці вам буде достатньо купити led лампочку потужністю 6-8W. Зниження рівня споживання електроенергії дозволить вам зменшити оплату ваших комунальних платежів за рахунок досягнутої економії. Чим яскравішого та кращого освітлення ви прагнете досягти тим потужніший світильник вам потрібен. Зазвичай для комфортного освітлення 10 метрів квадратних площі потрібно використовувати світильник потужністю 10W. Термін використання таких приладів становить до 10 років. 

Світлодіодний прожектор можна додатково оснастити датчиком руху. Це дозволить додатково економити електроенергію. Завдяки датчику руху прожектор буде спрацьовувати лише в тому випадку, коли в зоні його дії знаходиться людина. Також увімкнення прожектора можна настроїти в залежності від часу доби.