Футболки являються універсальним предметом гардеробу. Їх із задоволенням носять чоловіки, жінки, діти. Вони органічно поєднуються із різними елементами гардеробу та аксесуарами. На ресурсі віртуального торговельного майданчика BERRY TEX: https://berrytex.com.ua/futbolki/ широко представлені футболки відомого іспанського виробника JHK. Він являється світовим лідером продажів одягу для рекламного ринку.

Особливості футболок JHK

Продукція іспанського виробника виконується в однотонному колірному рішенні. Модним трендом являється створення оригінальних принтів на одязі. Для цього ідеально підходить однотонний одяг без малюнків. На ньому можна створити будь-який образ. За допомоги друку на JHK футболках можливе нанесення принтів, що зображають:
- емблеми та назви брендів;
- слогани та логотипи;
- малюнки та оригінальні написи;
- промо пропозиції. 
Футболки для створення корпоративних луків, презентів і подарунків для співробітників, тих, що існують та потенційних клієнтів компанії, уніформи вигідно придбати гуртом. Така реклама завжди підтримує позитивний імідж підприємства, підвищує його впізнаваність на ринку. 
Футболки для друку повинні бути:
- із якісного натурального матеріалу, який не втратить колір та буде зберігати форму після прання;
- у широкій палітрі кольорів, щоб задовольнити різні смаки кінцевих споживачів;
- всіх доступних розмірів, щоб одяг підійшов для жінок та чоловіків різної комплекції.

Співпраця з BERRY TEX

Гуртові закупки футболок вигідно робити в онлайн-магазині BERRY TEX, який пропонує клієнтам лише якісну сертифіковану продукцію. Піклуючись про свою репутацію, магазин:
- встановлює привабливі ціни на вироби всіх колекцій;
- гарантує бездоганну якість продукції;
- забезпечує швидке доставлення замовлень.
Футболки для нанесення принтів можна замовляти будь-якими партіями (дрібними, середніми, великими).
У каталозі магазину представлені футболки різних колірних відтінків стандартних та оригінальних.
Зробити покупку можна у режимі 24/7, а оплатити її у зручному для себе форматі: безготівковому, готівкою, за допомоги онлайн-банкінгу.
При необхідності менеджери магазину надають консультації, щодо якості товарів, допомагають зорієнтуватися у різномаїтті моделей. Асортимент продукції постійно оновлюється, поповнюється новими моделями з урахуванням модних тенденцій.