10 основних правил при підготовці до весілля.

1. Потрібно приготувати всі необхідні аксесуари: білизна, панчохи, рукавички, фату, туфлі, біжутерію, сумочку, щоб в день весілля не обдзвонювати сусідів подруг і знайомих в пошуках необхідних речей.

 

2. Заздалегідь домовтеся з перукарем. При виборі зачіски і пам'ятайте, що вам належить «нелегкий» день з танцями, міцними обіймами і т.п. Тому необхідно подбати про те, щоб зачіска якомога міцніше трималася. Те саме стосується і манікюру: не варто в якості ідеї для манікюру робити накладні нігті, адже вони можуть випадково відклеїтись в найнебажаніший момент, до того ж з накладними нігтями ви будете почувати себе некомфортно так як до них потрібно звикнути.

 

3.Перевірте чи всі запрошення вже відправлені (так як запрошеннями на весілля завжди займається наречена) і всі гості в курсі, як дістатися до церкви чи ресторану.

 

4. Конкретно і точно домовтеся про місце зйомки з фотографом і відеооператором. Обговоріть з ними всі нюанси: наприклад, який ракурс вам найбільше підходить, які моменти необхідно відзняти обов'язково, а які взагалі можна упустити. Варто обговорити програму з тамадою. Часто стається так, що тамада проводить конкурси, які можуть не сподобатись ні гостям, ні молодим. Тому заздалегідь визначтесь із розважальною програмою, щоб такі дрібниці не псували вам настрій.

 

5. Відсвяткуйте довгоочікуваний дівич-вечір. Запросіть на нічну вечірку або в ресторан найкращих подруг, розважтеся,  адже це ваш останній день, коли ви самотня дівчина. На дівич-вечорі також треба остаточно вирішити, хто з подруг або родичів буде ведучим на вашому викупі, приготуйте ігри та конкурси для нареченого і свідка, щоб вивудити з нього багато грошей, які вам після весілля неодмінно стануть в нагоді.

 

6. Не забудьте привести до порядку квартиру чи дім, в якому буде проводитись викуп. Заздалегідь приготуйте все необхідне для ритуалу: шампанське, солодке та фрукти,, бокали для гостей.Якщо ви користуєтесь послугами весільного агенства, спеціалісти допоможуть вам підготувати усі предмети та атрибути для викупу.

 

7. У день весілля Вам потрібно почувати себе бадьоро, тому вам необхідно виспатися. Здоровий міцний сон зробить благотворний вплив на вашу зовнішність, що, погодьтеся, не менш важливо. Тому в ніч перед весіллям можна й випити снодійне, що б не мучило безсоння від передсвяткових хвилювань.

 

8. Так само, як і ваш наречений, ви не повинні вживати на своєму весілля міцне спиртне. Деякі молодята надзвичайно хвилюються та думають, що алкоголь зробить їх сміливішими та розкутішими. Можливо так воно і буде, але алкоголь - річ дуже непередбачувана, і хто його знає, як надлишок шампанського позначиться на вашому станіі саме в цей день. Подумайте про цілком очевидних неприємні речі, які можуть з вами статися. До того ж від алкоголю ви можете сильно почервоніти. Загалом, п'яна наречена на власному весіллі - це жахливо.

 

9. На святковому торжестві будьте уважні не тільки до нареченого, а й до всіх присутніх гостей, особливо до батьків. Багато молодят через сором'язливість приділяють на весіллі більше уваги батькам і гостям зі своєї сторони, забуваючи, що необхідно дотримуватися тактовності і по відношенню до родичів чоловіка. Тепер вони ваші гості та ваша сім’я. Важливо: коли хто-небудь із гостей йде прощатись із вами, не забувайте дякувати їм за подарунки і за те, що вони прийшли.

 

10. Відчувайте себе королевою. Це ваш день та ваше свято, тому нікому не дозволяйте його зіпсути. Посміхайтеся і ви буде прекрасні, тому що тільки щаслива посмішка може зробити особа по-справжньому красивим.