Щоб спідня білизна носилася із комфортом, треба правильно підійти до її вибору. Наприклад, багато жінок сьогодні стикаються з тим, що не можуть підібрати білизну для себе. У деяких випадках процес купівлі може затягнутися на декілька годин. Щоб цього не трапилось, треба враховувати деякі деталі, про які ми розкажемо у цій статті.

Обираємо бюстгальтер

  • Купляючи жіночу білизну в Києві, у першу чергу необхідно визначитися, з якої тканини вона має бути зроблена. Кожна дівчина хоче, щоб матеріал був еластичним та пружним. Це забезпечує надійну підтримку грудей та красу їхньої форми. Звісно, ви хочете, щоб куплена річ служила вам довгий час. У цьому разі краще надати перевагу мікроволокну. Цей варіант більше практичний, ніж бавовна, бо краще вбирає і віддає вологу. Також з бавовни досить погано вимивається пральний порошок, а це просто негігієнічно.

  • Модель варто обирати не лише за своїми естетичними поглядами, а й за типом вашої фігури. Найкращі особливості вашого тіла мають бути ефектно підкреслені, а дещо доведеться і приховати. Якщо маєте досить великі груди, обов’язково купуйте ліф із кісточками та поролоном - так виріб краще триматиме форму і запобігатиме утворюванню розтяжок на бюсті. Маленькі ж груди ефектно виглядатимуть у моделі з пуш-ап ефектом.

  • Якщо ви плануєте носити бюстгальтер під прозору блузку, необхідно обрати однотонну модель із закритими чашечками.

  • Для великого бюсту краще обирати модель без додаткового декору, оскільки він лише додаватиме зайвого об’єму. Для середніх та маленьких грудей можете сміливо обирати ліфи із мереживом, рюшами та іншими прикрасами.

  • Окрім того, що розмір виробу має ідеально вам підходити, треба слідкувати також за тим, щоб бюстгальтер не піднімався на спині – це одразу ж додаватиме вам зайві років 10. Також бретельки не повинні перетягувати шкіру, утворюючи складки на тілі.

  • Переконайтеся, що кісточки бюстгальтера щільно прилягають до вашого тіла, а не впиваються в шкіру. Також кісточка повинна мати особливу форму – не пласку, а зігнуту, що повторює контури жіночого тіла. Це запорука вашого комфорту.

Уважність та чітке виконання цих нескладних правил допоможе вам легко та швидко обрати потрібну модель. Якщо хочете придбати білизну в інтернет-магазині, зверніться за порадою до консультанта – він обов’язково допоможе зробити правильний вибір. Купуйте білизну виключно у перевірених виробників – тільки так вона прослужить вам максимально довго, а ви носитимете улюблений комплект із задоволенням!