Наближається довгоочікувана відпустка. Планували відправитися в подорож, або відвідати шкільних друзів, а ціни на авіаквитки неприємно здивували вас? Тоді вибирайте подорож на автобусі: система пошуку автобусних квитків пропонує квитки, які значно дешевше, ніж на літак, а до місця призначення доїдете набагато швидше, ніж на поїзді.

Квитки на автобус

Кількість доступних міст, автостанцій та маршрутів додається кожен день. Якщо пару років тому, щоб завчасно придбати квитки на автобус треба було їхати на автовокзал, що викликало масу незручностей, то сьогодні в більшості випадків завдяки активному розвитку інформаційних технологій,  купити квиток на автобус можна не виходячи з дому. На жаль універсальної системи пошуку та бронювання електронних квитків на автобус поки немає. Близько 2000 автовокзалів та автостанцій, використовують більше 30 різних систем бронювання квитків через інтернет, які охоплюють лише незначну частину автобусних перевезень.

На цій сторінці ви можете скористатися найбільш популярними сервісами пошуку автобусних квитків на яких з великою часткою ймовірності зможете знайти свій рейс. У нас ви зможете знайти автобусні рейси практично по всій Європі, досить великий вибір рейсів по Україні, Молдові, Білорусії, Прибалтиці. Тепер вам не треба їхати на вокзал заздалегідь, вишукувати потрібний рейс на табло і стояти цілу годину в черзі, щоб почути нервовий голос касира «місць немає».

Як це працює?

Все робиться дуже просто:

— Вказуєте населений пункт відправлення та прибуття (якщо вашого населеного пункту не опиниться в базі, спробуйте вставити найближче до вас місто).

— Обираєте зручний для вас рейс з розкладу.

— Заповнюєте форму замовлення, після чого вам на електронну пошту приходить лист про те, що місце в автобусі заброньовано.

— Оплачуєте заброньований квиток, будь-яким зручним способом.

— Роздруковуєте електронний квиток, який прийде на вказану  вами адресу електронної пошти. Зазвичай електронний квиток приходить на ваш e-mail відразу після оплати, однак, є невеликий список рейсів (міжнародні рейси в Західну Європу), обробка яких проводиться операторами в ручному режимі і квитка доведеться почекати від 5 хвилин до декількох годин.

Сплатити за електронний квиток на автобус можна наступними способами:

1. Банківськими картами.

2. За допомогою електронних платіжних систем

3. Готівкою в терміналах самообслуговування .

В режимі онлайн ви можете проглянути всі доступні варіанти поїздки та легко сплатити квиток.