Зазвичай, батьки починають шукати вчителів для додаткових занять, щонайменше, з 5 класу, навіть до атестації малюків намагаються підготувати самостійно. Але в цьому криється величезна помилка. Набагато корисніше й простіше звернутися до професіоналів, досвідчений репетитор початкових класів не тільки зможе виявити пробіли в знаннях у дитини, а й залишить інтерес до такої надзвичайної науки, як математика.

6452462a0715b.png

Чим допоможе репетитор математики маленькому школяреві?

Для багатьох першачків школа – це величезний стрес, тому не у всіх одразу виходить розібратися з письмом та рахуванням. Малюки не здатні довго сидіти на місці, а цифри здаються їм нудними та нецікавими. Коли дитина не розуміє теми, то далі проблеми лише накопичуватимуться, тож батькам варто звернути увагу, якщо у сина чи доньки зникає інтерес до навчання.

Досвідчений репетитор працює за новітніми методиками, а для малюків є ще й цікаві математичні ігри онлайн, які:

  • допоможуть легко засвоїти правила;
  • підготують дитину до тем, які будуть вивчати далі;
  • навчать співвідносити числа з кількістю предметів, послідовності цифр, додавати та віднімати.

При виборі педагога дуже важливо уточнити, чи має вчитель досвід роботи з малюками. Викладачі інтерактивних курсів онлайн GIOS, яких можна відшукати за адресою https://tutors.gioschool.com/ua/tutors, пропонують короткі інтерактивні відео, розв’язують з дітьми нестандартні задачі, розроблені кращими педагогами України. 

6452462a3d9aa.png

Чим приваблюють дітей анімовані ігри на уроках математики?

Навчаючись в процесі гри, малюки швидше захоплюються процесом, втягуються в змагання з персонажами, охоче йдуть на урок та виконують домашні завдання. Такі заняття асоціюються у малих школярів із цікавим дозвіллям, а завдання вчителя – розкрити незвичайний світ математики, водночас дотримуючись в роботі рамок шкільної програми. Починати уроки онлайн краще з 2 класу, коли у дітей вже сформувалися навички та вміння уважно слухати вчителя.

Заняття з досвідченими репетиторами допоможуть:

  • відкрити здібності до математики;
  • зацікавлять у подальшій роботі;
  • навчать швидко вирішувати приклади та задачі.

Інтерес до наук закладається в дитинстві, тому, як певні педагоги, немає дітей не здібних до математики, є лише ті, кого погано вчили або не зацікавили. Навіть школярів гуманітарного складу можна навчити бачити математику в оточуючому світі, якщо пояснити, як правильно застосовувати її закони до звичних речей. І тоді успіхи не примусять на себе чекати.