Літо — пора відпусток та ремонту. Так, звучить не дуже весело, але, як показує практика, саме влітку частіше за все роблять ремонти, будуть активно будинки. В холодну пору це може бути призупинено. Враховуючи ці факти, закуповувати будівельні матеріали потрібно раніше. Мережеві магазини та невеликі підприємці в сезон намагаються добряче заробити та підіймають вартість матеріалів, а зими чекати точно не хочеться. У професійних будівельників та дизайнерів є дієві поради для кожного, хто хоче зробити ремонт без зайвих витрат для кишені.

Складіть список

Уявіть: вам потрібно підготуватися до великого свята та скласти дуже детальний список покупок. Заробити на них кошти можна частково в казино з бездепозитним бонусом, адже майданчики пропонують дуже класні умови для гравців, або поступово відкладати на всі необхідні закупи. Що стосується ремонту, принцип залишається точно таким. Для початку варто визначити:

  • яка кольорова гама буде переважати в ремонті;
  • які зони будуть частково чи повністю змінені;
  • які меблі потрібні;
  • де будуть стояти великі меблі (шафа, ліжко, робочий стіл).

Після цього переходьте до розрахунку необхідної кількості розеток, кабелів, світильників. Підбирайте окремо матеріали для зонування простору, якщо це необхідно.

Додатково можете замовити дизайн-проєкт. Багато хто вирішує зекономити саме на ньому, але детальний план дозволить залишити велику частку грошей в кишені.

Перевірте наявність в магазинах

Коли на руках опиняється детальний список з покупками, не варто замовляти все в пару кліків на популярних сайтах. Для початку порівняйте ціни, подивіться на чинний асортимент. Дізнайтеся, чи всі необхідні матеріали в наявності, можливо, щось зняли з виробництва, потрібно підібрати аналог. В запасі завжди повинно бути декілька варіантів, це суттєво скоротить час на пошуки всього необхідного та на його замовлення.

Правильно розрахуйте кількість

Для ремонту потрібно мати детальні заміри квартири, дому:

  • довжину всіх стін;
  • висоту стелі.

Кожен виробник вказує на своєму продукті норму розходу матеріалу. Цей показник потрібно помножити на площу покриття стін чи стелі. Якщо ремонт буде виконувати професійна бригада, вони мають надати детальний кошторис роботи. Варто перевірити ці розрахунки.

Обов’язково купуйте будівельні матеріали з невеликим запасом. Особливо це важливо для фінального оздоблення, коли все має бути саме так, як в дизайнерському наміру. Якщо матеріалу недостатньо може виникнути проблема в тому, що це були залишки й докупити їх просто неможливо. Якщо після ремонту залишаться матеріали, їх можна повернути до магазину, головне — зберегти всі чеки.

Ще один момент економії під час ремонту — це доставлення. Набагато вигідніше купувати все в одному місці й замовляти повним списком. Якщо ремонт планується у великому приміщенні, матеріали можна скласти в окремій кімнаті, якщо навіть такий варіант не підходить — візьміть в оренду гараж, складське приміщення. Часто навіть такі додаткові витрати економлять загальний бюджет. Беріть всі рекомендації до уваги та робіть ремонт з задоволенням та розумною економією.