2m8rrnnuves9yJ84GSzmaj9pTdsyajap-GdRmdIt1mOf6x8F3lJn7c86Ugsmfh42VzMAiZUN5zxOYgzjSiRtR6-84TkhaO2hN_ohZkNexcxDlSEKjh_-SDbPP0uKKdeEfAvEwDCuGvo0KLFSfw8b_nc

Харків зараз, як і з самого початку повномасштабного вторгнення, піддається сильним атакам росії, тому ця область потребує великої кількості захисних споруд. Як повідомляють останні Харківські новини, в селищі Коротичі, що на Харківщині, будується спеціальна захисна підземна споруда. Вона розрахована на одночасне розміщення 500 дітей та вчителів місцевої школи. Про це на своїй Фейсбук-сторінці написав Олег Синєгубов — начальник Харківської ОВА, як передає Укрінформ — національний новинний портал, де публікуються новини Харкова та інша важлива інформація.

В дописі йшлося про те, що укриттів заплановано декілька, і те, що будується зараз в Коротичах — одне з них. Фактично це буде повноцінна школа, тільки розташована під землею. Там буде все необхідне, щоб діти могли продовжувати навчальний процес. Споруда буде достатньо просторою, щоб умістити 500 людей. Це відповідає тій кількості учнів та вчителів, які відвідують місцеву школу в Коротичах. Як просувається будівництво та де будуть створені нові укриття — читайте на порталі Укрінформ в розділі Харків новини.

Додатково, під час тривоги до цього укриття можуть прийти й інші люди. Наприклад, по сусідству є дитячий садочок, куди ходять діти і вихователі, а також інший персонал. Поруч є офіси та інші заклади, люди з яких потребують надійного укриття, розташованого неподалік від їх місця роботи.

Що буде в укритті:

  • кілька приміщень для розміщення людей;
  • санітарні кімнати з підведеними комунікаціями;
  • три виходи в різних місцях;
  • автономне джерело електроенергії.

Дана будівля буде здатна витримати сильні руйнації, навіть такі як пряме влучання ракети С-300, що актуально з огляду на останні новини Харків сьогодні. На реалізацію проєкту виділено 99,1 мільйона гривень.

Актуальну інформацію про подібні проєкти, а також новини Харкова сьогодні, читайте на порталі Укрінформ за посиланням https://www.ukrinform.ua/. Довіряйте лише офіційним джерелам, де публікується дійсна інформація.

За словами Олега Синєгубова, на облаштування надійних укриттів на Харківщині держава виділила 224,6 мільйона гривень. Ця сума розрахована на 31 об’єкт, виконуючий функції укриття і має покрити такі витрати, як будівництво та капітальні ремонти наявних укриттів. Подивитися фото будівництва та прочитати пряму мову начальника ОВА можна на сайті Укрінформ, де публікуються регулярні новини Харків.

Не тільки Харків сьогодні приділяє велику увагу будівництву таких споруд, як ця підземна школа. Нещодавно повідомлялося про те, що в Київській області, а саме в Бориспільському районі, укриття будують на території Іванківського ліцею. Укриття буде протирадіаційним і зводиться воно за рахунок Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. В ліцеї навчається 400 осіб, а також туди ходять діти з усієї громади, адже на території навчального закладу функціонують гуртки та секції. При цьому, заклад не має власного укриття, тому всі учні та відвідувачі під час тривог мусять ходити до сусіднього укриття.