Всі відомі виробники кормів для собак та котів, випускають спеціальну лікувальну лінію продуктів. Дуже добре себе зарекомендували лікувальні корми лінії хіллс для собак і лікувальні корми роял канін для собак. Краще всього, коли після візиту до ветеринара саме фахівець на ряду з іншими необхідними препаратами лікування, призначить необхідне харчування для вашої тваринки, визначаючи при цьому щоденний раціон з урахуванням наявної проблеми, та порадить купити лікувальний корм для собак львів http://petcenter.com.ua/sobaki/lechebnyi-korm-for-dogs сприяє цьому достатньою кількістю магазинів для тварин  .

     Однак заводячи собаку чи кота, майбутньому господареві необхідно мати представлення про можливі проблеми улюбленців та можливі способи лікування та профілактики.

      На жаль, існує ще багато різних проблем зі здоров'ям не тільки у собак, але і у котів, це і вірусні захворювання, і бактеріальні забруднення, захворювання очей, шкіри і внутрішніх органів. Тому треба завжди бути на чеку — спостерігати за своїм вихованцем і при першій підозрі на нездужання звертатися до лікаря, щоб вчасно запобігти серйозні проблеми. До того ж лікувальний корм для котів купити львів http://petcenter.com.ua/koti/lechebnyi-korm можна у будь якому зоомагазині.

       Хвороби тварин і роль лікувального корму у їх лікуванні

   Зайва вага. На жаль, проблеми із зайвою вагою і супутні хвороби — це доля не тільки людини, але і друга його меншого. Зайві кілограми негативно впливають на роботу внутрішніх органів, тому і виникають збої. Так, у тварин із зайвою вагою можуть зустрічатися наступні проблеми:

• цукровий діабет;

• проблеми з серцем і судинами;

• непереносимість жари (особливо це актуально для великих і пухнастих собак);

• хвороби печінки;

• захворювання шкіри та інші.

     Як ми бачимо, в обов'язковому порядку необхідно стежити за вагою свого вихованця. Частіше навідуйте магазини де є різноманітні зоотовари ціни http://petcenter.com.ua/ на які досить невеликі, а користі вашому улюбленцю від цього буде багато. При необхідності, використовувати спеціальний корм для боротьби із зайвою вагою і підтримки нормальної ваги. Крім того, особливу увагу варто приділити тривалості та активності прогулянок з собакою.