Daniel Wellington – це бренд, який славиться не лише якістю та популярністю, а й нестандартністю у всьому. Отож, історія почалася не з механізму, не зі стрілки, а з ремінця. І з британського дивакуватого мандрівника, якого засновник марки, Філіп Тюсандер зустрів, подорожуючи в Австралії. Так, ідея створення бренду з’явилася з мандрівки, з польоту думки, зі знайомства двох мрійників-мандрівників: Філіпа Тюсандера та, власне, Деніеля Веллінгтона.

У 2006 році, між Мельбурном і Кернсом Філіп зустрів незнайомця, який був водночас елегантним та невимушеним. Особливо нестандартно виглядав його годинник, який він носив… на старенькому, потертому ремінці НАТО. Це виглядало настільки незвичайно та стильно, що Тюсандер, по поверненні до Швеції розпочав виробництво годинників такого ж типу. А марку назвав на честь екстравагантного незнайомця, який і надихнув його на таку ідею.

 

Продовження історії: яке воно?

 

Сьогодні Daniel Wellington – це модний та широковідомий бренд, що користується особливим попитом у прихильників стилю Преппі. Такі часоміри можна придбати і в Україні, наприклад, на сайті магазину Deka. Моделі годинників досі аналогічні самим першим, однак з’явилися сучасні варіації. Нижче представлені моделі, що наразі користуються найбільшим попитом.

 

1)      Класичний варіант 0103DW найбільше нагадує годинник, побачений Тюсандером у Австралії. Тканевий ремінець, традиційний круглий циферблат, сорока міліметровий корпус. Кварцовий механізм та водозахист 3 АТМ роблять цей часомір не лише стильним, а й універсальним. Справжня знахідка для мандрівника, існує також жіноча версія.

http://d.scdn.gr/images/sku_images/015755/15755743/20160805122144_2c27f642.jpeg

http://thedevochki.com/wp-content/uploads/2012/01/marina5-1.jpg

2)      Компактний 0962DW – це суто жіноча версія. Акуратний корпус діаметром 34 мм виглядає ніжно, стильно та стримано, а рожево-фіолетова гама ремінця створює приємні акценти для будь-якого стилю. Ця модель також водонепроникна (захист 3 АТМ) та обладнана механізмом із кварцу. Циферблат інкрустований невеликими камінцями Сваровскі. Більше інформації про 0962DW доступно на сайті магазину Deka.

https://2.bp.blogspot.com/-veOZiLJLcR8/VrnfY1aUyYI/AAAAAAAAUuk/H9zORwEEkyk/s1600/IMG_5187.JPG

3)      0106DW St.Mawes модель з темним шкіряним ремінцем. Діаметр корпусу – 40 мм. Водонепроникність – 3 АТМ. Білий циферблат благородно виглядає на фоні темно-коричневого кольору ременя, що надає годиннику особливої елегантності. Такий аксесуар бездоганно підходить як до ділового костюма, так і до повсякденного луку «джинси-футболка».

http://fs0.deka.dn.ua/photo/goods/card/380/375105/375105_20150506_720_900_Classic_St_Mawes_Rose_Gold_40mm.png

 

Чому саме Daniel Wellington?

 

Не залежно від віку, статі, професії, способу життя та стилю одягу покупець обов’язково знайде щось своє та підходяще. Годинники Daniel Wellington повністю універсальні та мають цікаві варіації, щоб ознайомитися з ними можна просто клацнути на Deka і зайти в ось цей розділ.