Блендер — кухонний пристрій, який дозволяє автоматизувати процес приготування їжі та зробити його приємним. Сучасні моделі справляються з подрібненням, звичайним і фігурним нарізуванням, пюруванням, збиванням рідких сумішей і не тільки. Гострі ножі та висока потужність дозволяють топовим девайсам впоратися навіть з особливо великими й твердими інгредієнтами на кшталт замороженого м'яса чи цільних горіхів. У цій статті оглядаємо п'ятірку найпопулярніших стаціонарних і занурювальних блендерів у 2024 році. photo-1514986888952-8cd320577b68?q=80&w=1776&auto=format&fit=crop&ixlib=rb-4.0.3&ixid=M3wxMjA3fDB8MHxwaG90by1wYWdlfHx8fGVufDB8fHx8fA%3D%3D

Xiaomi Smart Blender

Блендер високої потужності з 9 швидкостями та 12-годинним таймером дає змогу без проблем переробити будь-які продукти. Великий глечик із боросилікатного скла зі спеціальними ребрами всередині дозволяє змішувати холодні та гарячі інгредієнти. Внутрішній ТЕН зберігає температуру гарячого вмісту протягом чотирьох годин. 8 вбудованих робочих режимів допомагають експериментувати зі стравами. Інші плюси, за які варто купити блендер для кухні від китайського бренду, — зручна панель управління та підтримання ДК через смартфон.

Braun MQ 535

Ергономічна модель з елегантним дизайном підтримує 21 робочу швидкість, що дозволяє точно контролювати консистенцію готових страв. Спеціальний перемикач допомагає регулювати роботу в один дотик. Знімна металева ніжка зі спеціальною геометрією обідка SPLASH Control доповнена зносостійкими ножами з неіржавної сталі, що робить блендер для кухні ідеальним для оброблення особливо твердих або в'язких інгредієнтів. Потужності 1000 Вт достатньо для швидкої роботи на повсякденній основі.

Philips Avance Collection HR3573/90

Стаціонарний блендер із запатентованою технологією ProBlend Crush дає змогу досягти запланованого результату за короткий проміжок часу. Виробник упевнений на 100% у якості своєї побутової техніки, тому надає покупцям дворічну гарантію. Великий дволітровий глечик із міцного матеріалу дає можливість за раз приготувати великий обсяг напою або страви. Шестикутний гострий ніж із неіржавної сталі переробляє швидко навіть найтвердіші продукти.

Bosch MS62B6190

Ефектна модель виготовлена ​​з екологічного харчового пластику та не забарвлюється в колір продуктів у процесі експлуатації. Зручна гумова ручка анатомічної форми, стійкі та доступні великі кнопки забезпечують комфортну роботу. Інноваційний мотор потужністю 1000 Вт у тандемі з антивібраційною технологією гарантує швидке та безшумне подрібнення інгредієнтів. Інші плюси — особливий ніж QuattroBlade та висока чаша.

Tefal HB65LD38

Ручний подрібнювач із чималою кількістю функцій дозволяє досягти однорідної консистенції різноманітних продуктів. Інноваційну технологію чотирьох лез доповнено 20 швидкісними режимами роботи (включно з Турбо) для бездоганного результату. Блендер відрізняється широкою комплектацією — мірна склянка на 800 мл, подрібнювач на 500 мл, насадка-віничок, змінні диски для нарізання й шаткування та багато іншого.