Основна функція післяпологового корсета - зміцнити черевну стінку, надмірно розтягнуту після вагітності, і знизити ризик появи післяопераційної грижі, яка є частою скаргою після кесаревого розтину. Крім того, грамотно підібраний бандаж підтримує роботу м'язів черевного преса жінки, що в свою чергу допомагає зменшити больові відчуття, які супроводжують післяпологовий період.

Переваги:

  • Варто також підкреслити, що в багатьох випадках він допомагає жінкам повернутися до фізичної активності, належним чином захищаючи м’язи преса та хребта. Мед-магазин дає змогу придбати такий бандаж будь-якого розміру.
  • Спеціальна конструкція ефективно зміцнює поперековий відділ хребта, завдяки чому новоспечена мама може уникнути або зменшити появу болю в попереку, який є поширеною скаргою в перші місяці догляду за немовлям. Завдяки зміцненню черевної стінки новоспечена мама також може зберігати правильне положення під час годування дитини.
  • Багато жінок вирішують носити післяпологовий бандаж також з естетичних міркувань, оскільки вони хочуть правильно формувати тіло та захистити шкіру від розтягування шкіри та утворення нових розтяжок. Можливість повернення колишньої фігури надзвичайно важлива для кожної жінки і в першу чергу впливає на її впевненість у собі та покращує настрій.

Як вибрати післяпологовий пояс?

Широкий асортимент різноманітних видів післяпологових поясів ускладнює вибір конкретної моделі для пацієнток. Індивідуальні ремені відрізняються не тільки способом надягання і типом застібки, але і матеріалом, розміром і кольором. Купуючи післяпологовий корсет, варто переконатися, що він виготовлений з натурального матеріалу, щоб захистити тіло від свербіння, печіння, виразок і підвищеної пітливості.

Міф: носіння бандажа на животі допоможе вам швидко схуднути

Реальність

Нам неприємно визнавати це, але всупереч тому, що ви, можливо, читали в Інтернеті, ніщо не може замінити фізичні вправи. Оскільки ваше тіло втрачає рідину після пологів, ви автоматично втрачаєте вагу, незалежно від того, носите ви корсет чи ні. Грудне вигодовування також може допомогти вам схуднути, оскільки ваше тіло перетворює жир тіла на поживні речовини для вашої дитини. Щоб зміцнити м'язи преса, ніщо не замінить фізичних вправ. Почніть повільно з невеликої активності, наприклад ходьби, і поступово переходьте до аеробної активності середньої інтенсивності.

Міф: один розмір підходить для всіх

Реальність

Торговці не люблять тримати на складі товари різних розмірів. І один із способів зробити це — продавати «універсальні» продукти, які нібито «єдиного розміру для всіх». Однак насправді наші тіла бувають різних розмірів, і носіння погано підібраного бандажа буде не тільки дуже незручним, але й обмежить користь, яку ви від цього отримуєте. Виміряйте своє тіло відразу після пологів, щоб вибрати правильний розмір. Кращі виробників бандажів для вагітних представлені на сайті.     

Міф: бандаж шкодить тілу

Реальність

Багато жінок відчувають хронічний біль у спині, якщо процес загоєння не підтримується. Бандаж дозволяє налаштувати компресію відповідно до вашого тіла завдяки двошаровій конструкції, яка виготовлена з еластичних липучок і має стриманий дизайн. Прилягання допомагає молодим мамам відчувати підтримку, оскільки основні м’язи, як правило, сильно зміщуються під час вагітності, а також допомагає зменшити матку до потрібного розміру. Тим, хто переніс кесарів розтин, корсет також допомагає зменшити післяопераційний біль і сприяє загоєнню розрізів. Додаткове стиснення забезпечує стабільність і комфорт, необхідні для підтримки постави, поки ви налаштовуєтеся на життя з дитиною.

Міф: можна одягати післяпологовий пояс під час сну

Реальність

Носити бандаж найкорисніше вдень, коли ви стоїте на ногах, щоб забезпечити вам комфорт у післяпологовий період. Важливо дати своєму тілу час для відпочинку та відновлення природним шляхом. Сон зараз цінний, і вам потрібна його кожна хвилина, тому останнє, що вам потрібно, це корсет на животі.

Міф: післяпологовий бандаж можна носити тільки в перші дні після пологів

Реальність

Для отримання найкращих результатів рекомендовано носити його від двох до 12 тижнів після пологів. 

Міф: треба носити його одразу після пологів

Реальність

Якщо після пологів минуло два місяці, ще не пізно одягти бандаж. Так, носіння є найефективнішим протягом перших шести тижнів після вагінальних пологів, але ваше тіло все ще відновлюється через два місяці після народження, тому легке стиснення бандажа все ще може принести вам користь. Ви також можете повернутися до звичного розпорядку дня через два місяці, і корсет на животі може бути поруч із вами під час найактивнішої частини дня.

Міф: можна носити його цілий день

Реальність

Ваш комфорт під час післяпологового періоду є цінним, і його слід захищати за будь-яку ціну. Вирішивши, у який час доби вам найбільше потрібна підтримка пов’язки на животі, варто подумати скільки часу його можна носити.

Рекомендується дві-три години на день. Незалежно від того, чи працюєте по дому чи вирушаєте на вулицю, корсет може чудово вписатися в ваш день.

Пам’ятайте, що ваше тіло наполегливо працює, щоб відновити себе, а це саме те, чого ви хочете. Надмірне носіння пов’язки на животі може спричинити надмірну залежність м’язів і зв’язок.

Не забувайте про ту неймовірну роботу, яку ви виконали, народивши на світ свою дитину.