Комбінований манікюр – це змішування кількох технік під час догляду за руками. В Україні він має високе поширення, оскільки дозволяє досягти якісного результату, який зберігається упродовж тривалого періоду часу. До його складу, як правило, входить апаратний та манікюрний манікюр, і іноді і європейський.

У комбінованому манікюрі піддається обробці нігтьова пластина та шкіра навколо неї, застосовуючи для цього механічну обробку та фрезер.

Етапи комбінованого манікюру

Цей різновид техніки багатогранний і поєднує в собі:

  • Апаратний манікюр – це відсув кутикули та мертвих тканин, а також полірування за допомогою фрезера.
  • Обрізний манікюр – видалення наростів із застосуванням кусачок або ножиць.
  • Європейський манікюр має більш щадний ефект.

Переваги комбінованого манікюру

  • Індивідуальний підхід до клієнта.
  • Обробка високої якості.
  • Тривалий результат.

Список інструментів для комбінованого манікюру

Фрезер

Фрезери в інтернет-магазині представлені в широкому асортименті, проте експерти не рекомендують заощаджувати, оскільки «бюджетні» моделі мають низькі технічні характеристики, що, безперечно, негативно вплине на кінцевий результат.

Фрезер для манікюру – це електроінструмент, який слід використовувати з особливою обережністю. Основні правила використання:

  • Не водити на одному місці, інакше це викликає дискомфорт у клієнта.
  • Весь процес повинен проходити максимально дбайливо та швидко.
  • Не використовувати прилад на високих оборотах, якщо у майстра недостатньо досвіду та у клієнта тонка нігтьова пластина.

Фреза

Кожна фреза для манікюру відрізняється жорсткістю, яку можна визначити за кольором кільця під наконечником.

Для комбінованого манікюру підходить насадка з червоною насічкою, назва якої «Полум'я». Вона має симетричну форму та загострений кінчик.

Пушер

Цей манікюрний інструмент призначений для обробки бічних валиків. Він може бути виготовлений із металу або пластику. Для роботи найбільш зручний короткий виріб із лопаткою невеликої ширини.

Ножиці та кусачки

Бажаючим купити кусачки для манікюру варто пам'ятати, що цей інструмент, як і ножиці, підбирається в індивідуальному порядку. Експерти рекомендують віддавати перевагу якісним та міцним виробам, які мають відмінне заводське заточування та високу стійкість до стерилізації.

Для корекції довжини нігтьової пластини слід використовувати пилку, для шліфування – баф, а для видалення залишків пилу – спеціальну щіточку.

Комбінований манікюр – це практичне рішення, що дозволяє надати рукам доглянутого вигляду на тривалий час.