Кількість зелених насаджень – один з головних показників благоустрою як населених пунктів, так і окремих садиб. Поглинаючі вуглекислий газ, рослини виділяють кисень необхідний для дихання. Вони очищують повітря від пилу і шкідливих речовин, роблячіи його свіжим і чистим. Крім того, зелені насадження впливають на психологічний стан людини, створюють відчуття захищеності та спокою. А ще квіти і інші декоративні рослини перетворюють будь – яку земельну ділянку в місце, де приємно жити і працювати.

Приступаючи до озеленення території, в першу чергу ви маєте визначитися з можливостями ділянки, особливостями рельєфу та клімату. Щоб не помилитися з вибором рослин, краще звернутися до фахівців ландшафтної компанії. Найбільш привабливим варіантом озеленення є створення зеленої огорожі , яка замінить звичайний паркан. Для огорожі використовують різні типи вічнозелених кущів. При озелененні території біля будинку маєте необмежений вибір способів. Правильно підібрані клумби, рослини навколо штучних басейнів та біля садових доріжок, надають привабливий вид прибудинковій ділянці. При виконанні робіт часто використовують виноградні лози, ліани, плющі. Не треба недооцінювати ролі газону при створенні ландшафту. Адже охайний газон підкреслює красу зелених насаджень. Ви можете створювати посівний газон, але рулонні газони більш практичні у використанні. Стає популярним вертикальне озеленення і озеленення дахів будинків. Цей вид оформлення зелнню добре підходить і для альтанок. Будови набувають казкового вигляду, і зелень добре захищає від літньої спеки. Добре доповнюють вид присадибной ділянки арки із троянд і альпійські гірки.

Найкраще з озелененням приватного будинку впорається ландшафтна компанія. Досвід працівників, великий вибір рослин, послуги дизайнера зроблять кожну ділянку землі казково привабливою.